Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Covid-19 Virüsün Nedeni 5G Mi?

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Vuhanda ve Dünyanin dört bir bir yaninda protestolar var..Dikkat çekici..

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Vuhanda ve Dünyanin dört bir bir yaninda protestolar var..Dikkat çekici..
SON DAKİKA ‼
Wuhan'da halk sokaklara döküldü, kendilerine engel olan güvenlik güçlerine karşı direniyorlar çünkü kendilerini öldüren şeyin aslında 5G olduğunu anladılar.
Avrupa da ve Amerika da durumun farkına varıp bilinçlenen halk 5G direklerini birer birer yıkmaya başladı.
https://www.youtube.com/watch…
İsviçre 5G ye geçişi insan sağlığına verdiği zararlardan ötürü durdurdu.
https://www.totaltele.com/…/Switzerland-pauses-5G-over-heal…
İngiliz uzman açıkladı; İnsanları öldüren şey Corona Virus değil FREKANS SİLAHI.
'5G oksijenin yapısını değiştiriyor'
"5G'nin zararlı etkileri öyle yazılıp çizilmese de bildiğimiz etkileri şunlar. 5G'nin bizatihi oksijen üzerinde ANORMAL etkileri var. 5G yani 60 GHZ enerji oksijen moleküllerince emilebiliyor. İnsan vücudundaki oksijen emilimi ile oynadığımızda acaba bundan olumsuz etkilenecek ilk organımız sizce hangisidir?
'Karantina gemilerinde de 5G kullanılıyordu'
"Karantina uygulanan gemiler Princess yolcu gemisi firmasının Diamond tipi gemileri. Firma bir basın açıklamasında şu açıklamaları kullanıyor: 'Princess yolcu gemileri yepyeni ümitlerle geri dönüş taahhüdü gereği global filosuna yaptığı 450 milyon dolarlık yatırımın bir devamı niteliğinde.' Firmanın özenerek anlattığı yeniliklerinden birisi de ağ bağlantıları. Yani bu gemilerde 5G teknolojisi kullanılıyor."
Virüs/parçacıklar Alfa, Beta, Gama ve Delta frekansında.
Taçlanmış parçacık (Corona virüs) 8-13 Herz arası titreşimi var.
Yapılan bilimsel çalışmaya göre 3-17 derece arası parçacıklar nemle buluşunca, bulaşıcı olarak zarar vermeye başlıyor.
Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Qasim Bukhari ve Yusuf Jameel.
.
60Ghz'de 5G, oksijen molekülü ile rezonansa girer ve oksijene, insan vücudu için çok daha az kullanılabilir olmasını sağlayan ters bir polarite verir. Yüksek konsantrasyonlarda 5G kullanımı, sokak seviyesinde insanların boğulmasını sağlar. Ve daha düşük dozlarda, bu düşük oksijen alımı ile griple aynı semptomlar olan grip benzeri semptomlar alırsınız. Ancak 5G'nin öldürme şekli çok daha ilginç.
Vücudumuzun içinde bizi besleyen trilyonlarca parazit organizma vardır ve bazıları birçok yararlı işlev yaparak yaşamamıza yardımcı olduğunu söylüyor. Ancak bu bakteriler, mantarlar ve parazitler herhangi bir WIFI mikrodalga radyasyonuna maruz kaldıklarında zarar görürler ve kendilerini savunmada toksinler üretmeye başlarlar. Bu organizmalar hayatta kalmalarını sağlamak için hızla üremeye başlarlar. Ve böylece hızlı bir şekilde üreyen ve toksinler salgılayan WIFI mikrodalga radyasyonlarının saldırısı altında bu iç parazit organizmalarından grip benzeri semptomlar alıyoruz. İnsanların biyo-silahlı koronavirüs almadığı gerçek hastalık budur.
2G'nin kendisine atanan on mikrodalga frekansı vardır, 3G'nin de on vardır, 4G'nin bazı çakışmalarla beş frekansı vardır, ancak 5G'nin FCC tarafından atanan 3000 mikrodalga frekansı vardır. Neden bu kadar çok? Yani 5G gerçekten 5G değil 297G olarak adlandırılmalıdır. Çin, Kore, İtalya, İran ve kruvaziyer gemilerindeki bu 5G'nin piyasaya sürülmesiyle dünyadaki en büyük 5G kullanım etkisine sahip ölüm ve hastalıklara sebebiyet vermektedir...
Çinliler Wuhan'daki insanları kilitlediklerinde yeni 5G telefonlarına ve internet bağlantılarına döndüler ve böylece şehir çok daha fazla 5G WIFI radyasyonuyla dolup taştı ve çok daha fazla insan hastalandı ve öldü. Birçok insan, daha önce hiç hastalığı olmayan oksijen eksikliğinden sokak seviyesinde anında hastalandı. Büyük 5G 60Ghz mikrodalga radyasyon bulutu, havadaki oksijenin hayatta kalmak için kritik seviyelerin altına düşmesine neden oldu.
Dün tüm Asya 5G'lerini kapattı ve iletişim kurmak için sadece 3G ve 4G sistemlerini bıraktı, böylece 5G'nin hastalıkların gerçek nedeni olduğunu biliyorlar, ben bu bilgileri yaklaşık 1 ay kadar önce blogumda paylaşmıştım, şimdi neredeyse herkes öğrendi ve artık sesimizi duyuracak kadar kalabalığız.
http://dimitrovtesla.blogspot.com/…/mikrodalgada-coronali-k…
Bu bilgiler ve konuyla ilgili videolar internetten birer birer siliniyor, lütfen izin istemeden mümkün olduğunca paylaşın, çünkü söz konusu olan basit birşey değil İNSAN HAYATI.
Dimitrov Tesla...

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
afrika ve ortadoğuda 5g ye geçmiş

Erdemon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
674
540
93
İran 5G de tabi doğru. İnsanları 5g değil cahillik öldürecek.

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Şaşırmış bu manyak komplo teorisininde bir vicdani olur aq :) Ben bu Amerika'daki dünya düzdür diyenlere manyak diyordum bizdede acayip manyaklar var

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
bu virüsün doğal yolla ortaya çıktığına inanan var mı :) ama 5g muhabbeti de biraz saçma daha yaratıcı komplo teorileri lazım

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
yalandır hocam

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
bu virüsün doğal yolla ortaya çıktığına inanan var mı :) ama 5g muhabbeti de biraz saçma daha yaratıcı komplo teorileri lazım
Ya hocam şimdi biri çıkıp deseki bu virüs yaşlıları öldürüyor kapitalist sistem yaşlıları öldürmek için çıkarttı hem nüfusu azaltacaklar hem Avrupa ve gelişmiş ekonomiler bunların emekli maaşları ve yükleri sen kurtulacak hemde nüfus genclesip tüketim patlaması olacak köle düzeni olacak filan desin acabami filan diyelim de 5 g nedir Allah'ını seversen :) birde makale yazmış üstüne

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Ya hocam şimdi biri çıkıp deseki bu virüs yaşlıları öldürüyor kapitalist sistem yaşlıları öldürmek için çıkarttı hem nüfusu azaltacaklar hem Avrupa ve gelişmiş ekonomiler bunların emekli maaşları ve yükleri sen kurtulacak hemde nüfus genclesip tüketim patlaması olacak köle düzeni olacak filan desin acabami filan diyelim de 5 g nedir Allah'ını seversen :) birde makale yazmış üstüne
Kesin Rockofellerin parmağı vardır :) dünya da ne olup bitiyorsa bir şekilde bu aileye bağlanıyor her şey covid-19 u bu aileye bağlayan çıkmadı mı daha :)

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
bi salgın oldu milyonlarca teori türedi çok garip millette gram akıl var onu da alacaklar

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Kesin Rockofellerin parmağı vardır :) dünya da ne olup bitiyorsa bir şekilde bu aileye bağlanıyor her şey covid-19 u bu aileye bağlayan çıkmadı mı daha :)
Bağladılar merak etme :) Rothschild ve Rockefeller lar komplo teorilerinin vazgeçilmezidir. Ama tabi sunuda unutmamak lazım Rockefellerlarin sadece manhattandaki gayrimenkullerinin değerinin birkaç trilyon dolar olduğu söyleniyor Rothschild. Lerde HSBC enron gibi dünya devi firmaların sahibi ayrıca dünyanın en büyük petrol üreticilerinden birtanesi hiç bu arkadaşlardan herhangi birini Forbes in ilk 500 zengin listesinde gördünüz mü ? Bizim Murat Ülker in bile girdiği liste :)

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Bağladılar merak etme :) Rothschild ve Rockefeller lar komplo teorilerinin vazgeçilmezidir. Ama tabi sunuda unutmamak lazım Rockefellerlarin sadece manhattandaki gayrimenkullerinin değerinin birkaç trilyon dolar olduğu söyleniyor Rothschild. Lerde HSBC enron gibi dünya devi firmaların sahibi ayrıca dünyanın en büyük petrol üreticilerinden birtanesi hiç bu arkadaşlardan herhangi birini Forbes in ilk 500 zengin listesinde gördünüz mü ? Bizim Murat Ülker in bile girdiği liste :)
o 500 kişilik listeyi toplasan bunların servetine ulaşamazsın :)

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
bizim mahalle bakkalına '' covid 19 pcdende bulaşabilir , bilgisayardada virüs oluyor bilmiyormusun dedim '' len şaka yaptım diyene kadar hayatının şokunu yaşadı.
bu zatta benim gibi şakacıymış :D:D

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
o 500 kişilik listeyi toplasan bunların servetine ulaşamazsın :)
Aynen birde kimse bilmez Astorlar vardır :) Brooklyn de Astor Avenue komple bunları dur ki sadece o cadde 3-4 trilyon dolar eder :) fazla olma ihtimali de varmı bu ailenin Amerika'nın heryerinde trilyonlarca dolarlık gayrimenkulü vardır

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Aynen birde kimse bilmez Astorlar vardır :) Brooklyn de Astor Avenue komple bunları dur ki sadece o cadde 3-4 trilyon dolar eder :) fazla olma ihtimali de varmı bu ailenin Amerika'nın heryerinde trilyonlarca dolarlık gayrimenkulü vardır
Sen bana " bu manyak komple teorisi savunucusu diye ilk yorumunda yazmissin madem? neden ard-arda cevap yorumlarina devam ediyorsun? ben manyaksam,senin hastaliğin ne? onu da yaziver lütfen.

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Sen bana " bu manyak komple teorisi savunucusu diye ilk yorumunda yazmissin madem? neden ard-arda cevap yorumlarina devam ediyorsun? ben manyaksam,senin hastaliğin ne? onu da yaziver lütfen.
Müdür ben sana manyak demedim ki o YouTube da yorum yapan adama dedim hatta oraya ben komplo teorisine inanmam demedim dedimki komplo teorisininde bı vicdani olur. Sen üstüne alindiysan kusurabakma sana değil ben o adamın birkaç programını seyrettimtv de arad makul şeyler söylüyorsa genel olarak uçuk fikirleri tabi bana göre başkası inanır birşey diyemem