Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Covit19 Hakkında

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,714
5,746
113
Teşekkürler valla bende korkuyorum doğrusu kardeş artık ne devlete nede kuruluşlarına güüvencim kalmadı bizim Bi akraba ayaklarıyla gitti teste adamın bir ay sonra tabutunu gönderdiler
Aynen abi dikkat edin.Elinizden geldiği kadar bağışıklık sistemini yüksek tutun vitaminli şeyler yiyip için.Sirke limon tüketin bol bol.Zaten Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz.Rabbimin dediği olur.

altanbak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
115
27
28
çok şükür 3 defa oldum atlatlattım umarım sende iyi olursun gral

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Merhaba arkadaşlar Covit19 virüsüne yakalandımve kendimi hiç iyi hissetmiyorum öncelikle yıllardır bu forumdayım istemeden de olsa Bi arkadaş ımıza saygısızlık ettiysem özür dilerim hakkınız varsahelal edin kardeşler sonuçta iyisi ile kötüsü ile biz bi™r aileyiz hurda....

Şimdi sağlık bakanlığını aradım vürüse yakalandık diye adamlar bir dolmuş veya taksiye binip hastaneye gidin diyor ya insanları bu şekilde risk etmiş olmuyormuyuz diyorum yapacak bir şey yok diyor ya nasıl saçma sapan bir sistem içindeyiz Allah sonumuzu hayır etsin sizce bu durumda ne yapmalıyız eşim ben çocuklar 4 müzde virüsüz :(
Ben 3 kere atlattm. Saglik bak. Allaha emanet kendi g...nu kendn kurtaracan reis. Ben hep kemik suyuyla iyilestm kocakari ilacidir ama cok etkili gecmis olsub

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,594
20,072
113
Geçmiş olsun,zor bir hastalık ben de dün itibariyle atlattım çok şükür

Ebu Cehil

Tanınmış üye