Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cratos Royal 30 TL Deneme Bonusu

Byekrem

DOĞAKE HUZURKE--
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
134
74
28
Gencolar benim tarafımdan onaylandı. Site parayı gönderdi. Şansa EGT jackpot düşürdüm 2K 😅. Yatırım yapıp çekim talebi verdim 30 saniye geçmeden gönderdiler. Jackpot düşürdüm diye mi acaba 😅

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
804
309
63
bu site güvenilirmi, bilgisi olan varmı arkadşlar, yatırım düşünyrm, %100çevrimsz için

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,682
1,389
113
buradan çekim yaptımda biraz sıra var 400 tl para vardı 99 tl düştü çevrim bitince desteğe 5 kere anlattım anlamadı sonra 51 yatırım 150 çekim dedim 50 yatırım 150 çekebilirsiniz gibisinden bişeyler zırvaladı en son 51 yatırdım bu seferde çekim verilmiyordu desteğe bağlandım düzeltti payfixle 1 saat 5 dakikada ödendi

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,409
113
buradan çekim yaptımda biraz sıra var 400 tl para vardı 99 tl düştü çevrim bitince desteğe 5 kere anlattım anlamadı sonra 51 yatırım 150 çekim dedim 50 yatırım 150 çekebilirsiniz gibisinden bişeyler zırvaladı en son 51 yatırdım bu seferde çekim verilmiyordu desteğe bağlandım düzeltti payfixle 1 saat 5 dakikada ödendi
Benimde şansım yaver gitti. Site Hesabında 100 TL para var ama yatıracak 50 TL şimdilik yok maalesef. Mecbur bulacağız artık çekebilmek için.

sinon

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
91
37
18
Benim çevrim bitti , bonus bakiyesi 450 TL falandı, otomatikman 100 TL ye düştü. Canlı destek 50 TL yatırıp , toplamda 150 TL çekebilirsiniz dedi.
Cratos Royal bana bonus verdi şartsız . Sonra bakiye sıfırladılar büyük dolandirici bunlar

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,409
113
Cratos Royal bana bonus verdi şartsız . Sonra bakiye sıfırladılar büyük dolandirici bunlar
Site hakkında aşırı bir bilgim yok. Ama ufak miktarları öderler gibime geliyor. Büyük miktarlar için bir şey diyemem. Kaç TL'ni sıfırladılar ?

Byekrem

DOĞAKE HUZURKE--
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
134
74
28
Arkadaşlar geçenlerde bu siteye yatırım yaptım ve aradılar adliyeden terör örgütüne destek veriyor bu site dediler PKK örgütüne
anjfgnjafhjnajndfhjnafhjn adliye seni arayıp bu site terör örgütüne destek mi veriyor dedi ? seni sorgulamadı mı site hakkında bilgi mi verdi :D :D
ne güzel adliyeymiş öyle

Son düzenleme:

Byekrem

DOĞAKE HUZURKE--
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
134
74
28
Benim çevrim bitti , bonus bakiyesi 450 TL falandı, otomatikman 100 TL ye düştü. Canlı destek 50 TL yatırıp , toplamda 150 TL çekebilirsiniz dedi.
o zaman benim çevrim bittikten sonra girmişim jackpota :D
betwoonla aynı bonusa benziyor.. aynı site altyapısı zaten. belli bir çevrim sonunda oto 100 e düşüyor

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
güzel site valla ben beğendim :)