Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Criminalbet 250 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,557
4,803
113
Lisans linkinde e harfinden sonra bir tire işareti daha var kurnazlara bak lisans için sahte domain bile almışlar:D Lisansları sahte. Uzak durun arkadaşlar.

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,403
2,410
113
Dolandırıcı bir site olma ihtimali çok yüksek, başka türlü 250 TL Deneme bonusunu hangi site verir ki?

codar07

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
87
20
18
Dolandırıcı bunlar ya 3 yıldır piyasadaymis ben yıllardır forumda takılır sitelerde gezinirim ilk defa duydum bu siteyi şartlara bak bir de çekim yap kısmına tıkladığınızda canlı desteğe bağlanın diyorsa yatırım yapana geçmiş olsun

Ekli dosyalar

BaBaYa_GeL

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK PAŞAM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,976
556
113
adamlar 10 tl deneme bonusu ıcın bıle bılmem kac katı cevrım ve ölüsü ama en ölüsü 20 tl yatırım istiyorlar tabi bu en düşük miktar genelde 100 bazılarıda 50 olarak talep edıyorlar bu sıte 250 tl deneme bonusu verıyormus boyle sacma boyle sahtekar konuları neden paylaşırlar bilemiyorum milletin cebinde 5 kuruş para kalmamış zaten birde boyle saçma konuları acıp milleti daha fazla düşürüyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...