Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
ulan millet maske zorunlulugunu kaldırdı, maçlara seyirci alıyor, konser veriyor bissuru şey yapıyor biz daha yeni kapanıyoruz. Bu kapanmanın tek nedeni de yazın gelecek turistler daha rahat gelsin diye. Adam tam kapanma açıkladı ama halkına bir tane destek paketi açıklamadı. Coğrafya kaderdir anasını satayım

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Ülkede herşey yasakken kongre yapmak ve insanların ölumlerine sebep olmak dahi serbestken forumda bunu eleştirmek iktidardan hesap sormak yada destek açıklamasini istemek siyaset yapmak değildir..bırakın insanlar her platformda haklarını arasın zira çok büyük haksızlık ve zulüm yapılıyor sıradan vatandaşa...

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Adam Tam kapanma açıklıyor hiç geride çalışanlar ne yer ne içer düşünce yok günlük çalışan bi dünya işci var hiç umurlarında değil yazık günah milleti bu kadar düşünmeyen biri bu yaşıma kadar tanımadım hiç Allah korkusu yok.

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
madem tam kapanma yapıyorsun kendişini yapan var çalışmayan işsiz insanlar var kapatıyorsan yardım edeceksin gıdasından suyuna elektriğine kadar almayacaksın faturayı almıycaksın istanbulda ve tüm ülkemizde tuzu kuru olanlara bişey olmaz onlar zaten dolara altına yatırımyapıp AKP diyorlar paraları iyi değerlendi fakat evi kira olanlar işini pandemiden kaybedenler restaurantta çalışanlar müzisyenler cafe işletenler takside yevmiye ile çalışanlar emlakcılar pazarlamacılar 1 yıldır işyapamadılar sıfır devlet pandemi desteği sen elin almanı turisti gelecek diye tüm işyerlerini milleti kapatamazsın bu milletin ayaklanmasınımı bekliyorsunuz iyiki koranavar onu bile idare edemediniz istanbulu mayıs aylarında tam kapatıp test sayısını arttırıp testini yapıp korona olanları 4 ayda istanbulda test edip şehirler arsı yasağı geçen yılolsaydı istanbul temizlenseydi şimdi pandemi bitmişdi ama nerde o devlet aklı yok sıfır beyinler cahil adamlar mecburiyetten rakipsiztek elden devlet yönetiyor ülkede ülke idare ediyorsunuz avurupada tüm dönemlerde corona pandemi yardımları yapıldı vatandaşlara bizde sıfır yardım AKP için artık bu ülkede bu kapanmayla kesinlikle siyaset iktidar tamanlamıyla bitmişdir artık yeni genç siyaseyetcilere ülkeyi halkın içinden dilinden vatanına sahip çıkacak genç yeni siyasi akla ihtiyaç vardır kurtuluş yükseliş budur ozaman bir almanya ekonomisine ulaşabiliriz çünkü biz büyük türk milletiyiz o gücümüz var birgün umarım görürüz bir aylık kazançla herkez son model bir arabaya biner avrupalı dünyayı gezerken ülkemizde istanbulu görmeden yaşlanan insanlar var bodrumu marmarisi kaç kişi gördü gezdi tattı çok merak ediyorum bu ülkede

Son düzenleme:

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,454
4,003
113
madem tam kapanma yapıyorsun kendişini yapan var çalışmayan işsiz insanlar var kapatıyorsan yardım edeceksin gıdasından suyuna elektriğine kadar almayacaksın faturayı almıycaksın istanbulda ve tüm ülkemizde tuzu kuru olanlara bişey olmaz onlar zaten dolara altına yatırımyapıp AKP diyorlar paraları iyi değerlendi fakat evi kira olanlar işini pandemiden kaybedenler restaurantta çalışanlar müzisyenler cafe işletenler takside yevmiye ile çalışanlar emlakcılar pazarlamacılar 1 yıldır işyapamadılar sıfır devlet pandemi desteği sen elin almanı turisti gelecek diye tüm işyerlerini milleti kapatamazsın bu milletin ayaklanmasınımı bekliyorsunuz iyiki koranavar onu bile idare edemediniz istanbulu mayıs aylarında tam kapatıp test sayısını arttırıp testini yapıp korona olanları 4 ayda istanbulda test edip şehirler arsı yasağı geçen yılolsaydı istanbul temizlenseydi şimdi pandemi bitmişdi ama nerde o devlet aklı yok sıfır beyinler cahil adamlar mecburiyetten rakipsiztek elden devlet yönetiyor ülkede ülke idare ediyorsunuz avurupada tüm dönemlerde corona pandemi yardımları yapıldı vatandaşlara bizde sıfır yardım AKP için artık bu ülkede bu kapanmayla kesinlikle siyaset iktidartamanlamıyla bitmişdir artık yeni genç siyaseyetcilere ülkeyi halkın içinden dilinden vatanına sahip çıkacak genç yeni siyasi akla ihtiyaç vardır kurtuluş yükseliş budur ozaman bir almanya ekonomisine ulaşabiliriz çünkübiz büyük türk milletiyiz o gücümüz var birgün umarım görürüz bir aylık kazançla herkez son model bir arabaya biner
Öyle dime ! battiz daatılaa yaa.Damı damına 113.000 don ...Millet ac galu mu ?