Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Cümleten S.A Kadroya Kaldım

Cemadrian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
833
93
Hakkında Hayırlı ugurlu olsun herşey gönlünce olsun üstad bende otomotiv üzerine sampaya işe giricektim 2019a ait scil cıktı e devletde benden gerekçeli evrak istediler scili nasıl sildirebilirim veya nasıl yapabilirim görüşmeye gittigimde e devletime giriyorlar orda cıkıyo gözükmemesi için ne yapabilirim bilgin varmı reis?
Sicil silme başvurusu yap e devletten

Explosen16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,579
4,944
113
Merhaba arkadaşlar şuanda 6 aydır sözleşmeli çalıştığım Türkiye'nin büyük otomotiv fabrikalarından birinde kadroya kalmış bulunmaktayım. Bi hayırlı olsunuzu alırım.

not: çok dostum yok en çok online olduğum yer bu forum o yüzden paylaşmak istedim. saygılar
hayırlı olsun

SaldirayAbi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,744
3,413
113
hayırlı olsun dostum.. Allah utandırmasın..

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,108
536
113
Hakkında Hayırlı ugurlu olsun herşey gönlünce olsun üstad bende otomotiv üzerine sampaya işe giricektim 2019a ait scil cıktı e devletde benden gerekçeli evrak istediler scili nasıl sildirebilirim veya nasıl yapabilirim görüşmeye gittigimde e devletime giriyorlar orda cıkıyo gözükmemesi için ne yapabilirim bilgin varmı reis?
Dost talep gönderiyorsun e devlet üzerinden benimde vardı ama 5 seneyi geçmişti o nedenle silindi ama 1 ay falan sürmüştü işe girdiğimde e devlet şifremi alabilmem için ptt ye gitmem lazım falan dedim 1 ay silinene kadar sallamıştım muhasebeyi diğer evrakların hepsini götür sabıka kaydını alamadım e devlete giriş yapamıyorum falan de 1 ay içinde siliniyor ama senin 2019 muş onu bilemedim. SUç tarihi önemli bi bak istersen umarım halledersin çok stresli süreç kendim yaşadığım için iyi biliyorum

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,178
779
113
Hayırlı olsun, Allah çok daha iyi yerlere gelmeyi nasip etsin dostum

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,504
4,582
113
Merhaba arkadaşlar şuanda 6 aydır sözleşmeli çalıştığım Türkiye'nin büyük otomotiv fabrikalarından birinde kadroya kalmış bulunmaktayım. Bi hayırlı olsunuzu alırım.

not: çok dostum yok en çok online olduğum yer bu forum o yüzden paylaşmak istedim. saygılar
Hakkında hayırlısı olsun

vlksenturk

🔱ωαтιяzσяηєум〽️🔰
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
464
150
43
Dost talep gönderiyorsun e devlet üzerinden benimde vardı ama 5 seneyi geçmişti o nedenle silindi ama 1 ay falan sürmüştü işe girdiğimde e devlet şifremi alabilmem için ptt ye gitmem lazım falan dedim 1 ay silinene kadar sallamıştım muhasebeyi diğer evrakların hepsini götür sabıka kaydını alamadım e devlete giriş yapamıyorum falan de 1 ay içinde siliniyor ama senin 2019 muş onu bilemedim. SUç tarihi önemli bi bak istersen umarım halledersin çok stresli süreç kendim yaşadığım için iyi biliyorum
Bakıyom bı e devlete yapayım o işlemi inşallah olur aydınlattıgın ıcın teşekkür ederim seninde hakkında hayırlısı olsun hersey gonlunce olsun dostum hayırlı gunler.

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113

Yolun bahtın hep güzel olsun hayırlara vesile olsun

tounch

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,833
1,309
113

Hayırlı olsun dostum gözün aydin