Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Cyber maclari

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
Arkadaslar bu kadar olmaz cbyber maclari mahvetti kuruttu bizi bu kadar ağir şike olmaz. Cyber basket oynuyorum 300 alcam 17 sayidan veriyor .353 alcam tenis maci 5-1 onde kendi oyunundan 7-5 seti veriyor ! Bu kadar olmaz emeğimize yazik !

Ekli dosyalar

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Her gün cyber maçlarına dair başlıklar açılmaya başladı.

Yav kardeşim bugün maç mı yoktu acaba diyorum, hayır vardı. E bu cyberlerin kuruttuğu bu kadar kişiyi göre göre ne halta giriyorsunuz ki hala?

Şimdi gelip "aslında takip ederseniz..." diye cümleler kuracaklar olacaktır, gitsinler kumda oynasınlar.

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
cyber da veletin tekine veriyorlar konsol arkadada milyonlar goturen adamlar ne derse onu yapiyorlar aslanim 3 gol at tamam abi aslanim 3 gol ye tamam abi

kadırgalı35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
575
121
43
Şöyle söyleyeyim yerden bulduğum parayı bile cylber oynamam insanları düdüklemek için kurulmuş bir sistem

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
cyberda imkansiz dedigim.hersey oldu

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Cyberin ta ak. Bugun 2 defa 90da yatırdılar beni. Adam karşı karşıya gidiyor pas atıyor böyle birşey olmaz

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
bu duzende kim cok bastiysa onu getirtmiyorlar ornek uste 100 alta 50 ise alt gelir

Zypern

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
141
102
43
Kalebet in verdiği bonus la nhl cyber 2.5 alt aldım ilk per 2.5 alt aldım boston - calgary maçına demin 20 sn vardı maçın bitimine 1-1 oldu 10 saniye kala maçın periyodu bitti soyunma odasına doğru yöneldiler bir yandan da canlı izliyordum birden görüntü değişti pozisyon oluştu kendi kendine 2.1 oldu askıda kaldı maç yeminle 5 dk kadar 2.1 olarak girildi per skoru hayatımda böle sahtekarlık görmedim Allah tan freebet ve bonuslarla gidiyorum şu dönemi ben diyorum abi tüm ligler başlayana kadar yani Eylül e kdr bir sonraki sezon 50 den fzl atmam her türlü alavere dalavere oluyor

Dexter

V-İ-P üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,120
300
83
100de100 hiledir. Cok affedersiniz bizde essegiz halen oynuyoz. Holigan 500 olacsk lakers 222 ust dedik adamlar son ceyrek oynamadi adiler

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
bende bugün iki farklı takıma 105.5 üst bastım ikiside 105 attı biri son 2.20 diğeri de maç kafa kafaya olmasına rağmen faul yapmadı öyle yattım 1k lık olduk oynamayacaz diyoruz ama nafile sabır yok

Zypern

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
141
102
43
Valla boş geçer anlarım maçta son 10 saniye kala 2 gol olur onu da anlarım da soyunma odasına yönelipte birden maçı kitleyip fol attırmak da çok enteresan ya şu korona yzndn ne hallere düştük neyse olan oldu sadece bilginiz olsun diye yazdım arkadaşlar