Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Daimon / Bizim Takımlar Avrupa'da Yener Kuponu

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
3.33

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
@Daimon fb leş orta sahası çöp, zimbruyu yenince bir cacık var sandılar

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Bu fb orta saha almazsa bu sene de kanser eder taraftarlarını

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Fb leş mı biz başka maçı mı seyredioz adamlar 11 kişi defans yapio sadece 2 tane top defansa çarpmasa goldü
Senin zar zor tur atladigin Zalgris e Hacken bugün deplasmanda 3 attı yorum yaparken tutarlı yapın da alkislayalim
zalgiris de bize karşı 2 maçta 11 kişi defans yaptı, ona bakarsan ama Hackene karşı açık oynadı 3 tane yedi. Ben realist konuştum fb orta saha almazsa ilk 3 e giremez ligde.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,067
44,119
113
Fb leş mı biz başka maçı mı seyredioz adamlar 11 kişi defans yapio sadece 2 tane top defansa çarpmasa goldü
Senin zar zor tur atladigin Zalgris e Hacken bugün deplasmanda 3 attı yorum yaparken tutarlı yapın da alkislayalim
Bosver alicim laf anlatamazsın :D

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,067
44,119
113
zalgiris de bize karşı 2 maçta 11 kişi defans yaptı, ona bakarsan ama Hackene karşı açık oynadı 3 tane yedi. Ben realist konuştum fb orta saha almazsa ilk 3 e giremez ligde.
Dostum adam Fb kazanır oynamıs Senin yaptıgın yorumlara bak bırak laaaa laf soylemek için yazıyorsunuz gram sevmedigin için yorum yapıyon fb macına

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Dostum adam Fb kazanır oynamıs Senin yaptıgın yorumlara bak bırak laaaa laf soylemek için yazıyorsunuz gram sevmedigin için yorum yapıyon fb macına
2.5 üst maç kupondan haberin yok :) yensin fb isterse 5 atsın isterim ki orta saha almasınlar takıma 😂

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
ADS 3 yaptı bu arada helall

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,067
44,119
113
2.5 üst maç kupondan haberin yok :) yensin fb isterse 5 atsın isterim ki orta saha almasınlar takıma 😂
Fener yenemezse o mac ust olmaz zaten arkadasım Tamam daha fazla seninle gs fb tartısması yapmak istemıyorum kralda sizsiniz okey :D gorucem ben sızı ligte