Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Danaya Girilir Mi ?

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
baskan kurban bayraminin amaci fakirlere et dagitilmasi aslinda ama bizim toplumda 3 5 kisiyi danaya giriyon aksam ki muhabet ise bana etin kotu yeri geldi falanca daha guzel yeri gitti diye gunah giriyon boyle birsey yapcana al bi koyun kes sabah leyin kavurmani yap gerisini kesemeyen fakirlere dsgit evine sokma eti biz yillarca boyle yapiyoruz cunku artik insanlarimiz oyle ac olmus ki insani sevap yerine gunaha sokuyorlar

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
baskan kurban bayraminin amaci fakirlere et dagitilmasi aslinda ama bizim toplumda 3 5 kisiyi danaya giriyon aksam ki muhabet ise bana etin kotu yeri geldi falanca daha guzel yeri gitti diye gunah giriyon boyle birsey yapcana al bi koyun kes sabah leyin kavurmani yap gerisini kesemeyen fakirlere dsgit evine sokma eti biz yillarca boyle yapiyoruz cunku artik insanlarimiz oyle ac olmus ki insani sevap yerine gunaha sokuyorlar
Yok kendim icin sormadim . İddaa bayiinde kurban almak icin kupon yapanlar vardi onlar icin

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Helal para sıkıntı yok dünyada adalet mi var elin ogluna babadan milyon dolar kalıyo emek harcamadan onun kestiği danadan daha helaldir
görüsüne kısmen katılmıyorum cogu insanın babası zaten cocuklarına rahat bir gelecek sunmak amacıyla calısır ha bunu hepsi başarır mı başarırsa ne kadar başarır onu bilmiyorum. dünyada herkes zengin olsaydı ekonomi diye bir şey de olmazdı zaten

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Yok kendim icin sormadim . İddaa bayiinde kurban almak icin kupon yapanlar vardi onlar icin
baskan onlarin da umudu dur iste belki cocuklarina bir lokma et yedirmek ese dost a bizde kestik demektir bu korona virusu cogu insanimizi fakirlestirdi daha cok kumar oynayan insanin bir umududur belki yillqrca oynamayan dayilar bile sansini denemeye gitmistir

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
görüsüne kısmen katılmıyorum cogu insanın babası zaten cocuklarına rahat bir gelecek sunmak amacıyla calısır ha bunu hepsi başarır mı başarırsa ne kadar başarır onu bilmiyorum. dünyada herkes zengin olsaydı ekonomi diye bir şey de olmazdı zaten
dunyada herkes fakir ama bu nasil olacak hele ulkemiz de zenginle ayni yerde yemek ayni ortamda girmek imkansiz bence sacma bie duzen gidip geliyor

mehmetali42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
338
77
28
Kurban kesmek veya birini sevindirmek ne fark eder senin paran ve içinden geçiyorsa istediğin iyiliği yapabilirsin bence

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
girilir neden olmasın . kurban sevabı kazanır mı dersen o bizi aşar , Allah bilir.
bir hocaya sorsan ''olmaz günah'' der , o zaman camiye bağışlayayım dersen ''çok iyi olur sevap'' der 😂

Mstfbr4646

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
523
162
43
Cevaplar şaka mı kendinize gelin şaka değilse arkadaşlar haramı inkar mi ediyosunuz kumar haram sonuç da