Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling dancy35/ Kasa 1k/ Hedef 5k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ElTigre

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
187
9
18
Cidden haksızlık oldu ağa ilk 3 sayfa da bol sans yazan adam alindi 150 mesaj yazan adam ilk 3 de adı yok diye girmedi listeye

Apox

Unuttum demek bile hatırlamaktır.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,167
505
113
@dancy35 hani bi kullanici adini sormustum ya haniiiii hatirlatayim dedim 💵💸💵😅😅😛

Apox

Unuttum demek bile hatırlamaktır.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,167
505
113
Kazanan listesinde bende var miydim goremedim ama 4 5 saatdir burda olduguma göre varimdir herhalde dimi

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Sal boşver reis bizim elimize 10 tl geçince bile konu açıyoruz adamlar 100 tl kazanıyor çekilişten topuk
Ben roll acan adamların yerinde olsam en cok aktif olan adamlar a verirrim en cok çekiliş yapan he diye veren adamlar a sin zamanlar da Ben oyle yapti m. Adam forumu para icin Kullanio böyle Adama da para atmak hoş olmuo Adam parayi alıo bi hafta yok

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,624
150,877
113
Beyler para yollandı.
Payfix hesaplarınizi atın rioya
Dostum ne yapıyorsun yine kaos ortamı olmuş..
her seferinde demiyor muyum konu içinde para muhabbeti konuşmayın diye.. bundan sonra bu şekilde konu açma dostum.. Forum genel kuralları gereği çekiliş açmak istersen açarsan bundan sonra bu şekilde konu açılmayacak..
KONU KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...