Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Değişik Sohbet

cuneyt3437

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
261
408
63
Arkadaşlar herkese iyi geceler bir takım konular var aklımda gercekten düşünerek beynimi yemekten başka bişey yapmıyorum üyesi oldugum tek forum burası ve birkaç konudan bahsetmek istiyorum
Tanıdıgım bir adam var sahte fatura kesiyo yani 3-4 sirket yürütüyo başka kişiler adına ve naylon diye tabir edilen fatura düzenliyo ve benide kullanmak istiyor işin içine daha girmedim 2 haftadır her gün yanındayım ve gerçekten naylon faturalarıni görünce şok oldum şikayet etsem mi diye düşünüyorum eli kolu uzun biri degil 65 yasında morugun teki sizlerinde düşüncesini dinlemek isterim

Naparuk

SAMSUNSPOR♥️🤍
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,662
1,299
113
Üstad ülkede neler dönüyor o hicbirsey değil ama bişey diyemedim senin konu için

Recep67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
990
437
63
Ulan millet 40 indan sonra namaza başlar hacca falan gider adam 65 yaşına gelmis ugrastigi şeye bak sikayet
Valla reis işin icine beni de çekmek istiyo 2-3 aya araba koyarım altına diyo ama ben çaktırmıyorum safımı
Reis zaten gördüğüm kadarıyla kumarın içindesin başına almışsın bı bela fazlasını alma bence şikayet et bana kalirsa

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,003
5,499
113
Şikayet edince eline ne geçecek ki ? Madalyamı takacaklar sana.. Tamam yaptığı yanlış olabilir ancak adamın hem yanında takılıp hemde şikayet etmek bana güzel bi düşünce gibi gelmedi.

cuneyt3437

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
261
408
63
Ulan millet 40 indan sonra namaza başlar hacca falan gider adam 65 yaşına gelmis ugrastigi şeye bak sikayet

Reis zaten gördüğüm kadarıyla kumarın içindesin başına almışsın bı bela fazlasını alma bence şikayet et bana kalirsa
Reis suan bi seye girmedim ama girersem devlet şirket sermaye arttırımi icin para koyması gerekiyorumuş 3-4 günlük bankada durması gerekiyomus yapıp da para alıp tüysem mi diye kararsız kaldım

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,310
113
Arkadaşlar herkese iyi geceler bir takım konular var aklımda gercekten düşünerek beynimi yemekten başka bişey yapmıyorum üyesi oldugum tek forum burası ve birkaç konudan bahsetmek istiyorum
Tanıdıgım bir adam var sahte fatura kesiyo yani 3-4 sirket yürütüyo başka kişiler adına ve naylon diye tabir edilen fatura düzenliyo ve benide kullanmak istiyor işin içine daha girmedim 2 haftadır her gün yanındayım ve gerçekten naylon faturalarıni görünce şok oldum şikayet etsem mi diye düşünüyorum eli kolu uzun biri degil 65 yasında morugun teki sizlerinde düşüncesini dinlemek isterim
Cimere bildirildi

cuneyt3437

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
261
408
63
Şikayet edince eline ne geçecek ki ? Madalyamı takacaklar sana.. Tamam yaptığı yanlış olabilir ancak adamın hem yanında takılıp hemde şikayet etmek bana güzel bi düşünce gibi gelmedi.
Reis o benim üstümden illegal yapıp para kazanmak isteyen birisi araba alıcam diyo beni nasıl tehlikelere atacak tokatlama yı o degil de benmi yapsam konusu şuan

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Sahte fatura düzenleyen kişiler vergi kaçakçılığı suçundan ceza alır.
Hapis yatarım bişey olmaz diyorsan al.Ama altına araba çekse bile o araba haram para olacağı için
Araban takla da atar herşeyde olur içinden çıkamazsın o arabanın

cuneyt3437

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
261
408
63
Sahte fatura düzenleyen kişiler vergi kaçakçılığı suçundan ceza alır.
Hapis yatarım bişey olmaz diyorsan al.Ama altına araba çekse bile o araba haram para olacağı için
Araban takla da atar herşeyde olur içinden çıkamazsın o arabanın
Reis miktarlar o kadar büyük ki felegim şaştı milyon lar havada uçuyo ama faturanın karşılıgı mal hizmeti yok görsen kafayi yersin ben yapma derdinde degilim şikayet etsem mi derdindeyim

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Reis miktarlar o kadar büyük ki felegim şaştı milyon lar havada uçuyo ama faturanın karşılıgı mal hizmeti yok görsen kafayi yersin ben yapma derdinde degilim şikayet etsem mi derdindeyim
et gitsin be kardeşim neyi düşünüyorsun millet yiyecek ekmek bulamıyor bunlar nasıl böyle hırsızlık yapıyorlar
sen kendinden pay biç senin durumun ne adam ne durumda. şikayet et de yapamasın birdaha böyle şeyler
şimdide bunlar çıktı anlamıyorum nasıl bunları denetleyen yok

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,310
113
et gitsin be kardeşim neyi düşünüyorsun millet yiyecek ekmek bulamıyor bunlar nasıl böyle hırsızlık yapıyorlar
sen kendinden pay biç senin durumun ne adam ne durumda. şikayet et de yapamasın birdaha böyle şeyler
şimdide bunlar çıktı anlamıyorum nasıl bunları denetleyen yok
PiyoN iyı bi sey degil devlet bulsun

aykanaknc1

Üye
Yeni Üye
23
1
3
Adam o yaşta riskini almış girmiş o işe destek olup olmamak sana kalmış ama köstekte olma fatura işini yapan çok fazla adam var kökünü kazısan o adamı şikayet ederek hadi neyse de 1 tanesini yakalatsan eline ne geçecek