Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Değişik Sohbet

cuneyt3437

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
260
408
63
Adam o yaşta riskini almış girmiş o işe destek olup olmamak sana kalmış ama köstekte olma fatura işini yapan çok fazla adam var kökünü kazısan o adamı şikayet ederek hadi neyse de 1 tanesini yakalatsan eline ne geçecek
Yanlış bisey söyledim heralde arkadaşım bahsettigim kişi senin benim ülkemi vergi kaybına ugratıyo ve ben bu kişinin yanında rol almam

aykanaknc1

Üye
Yeni Üye
23
1
3
Yanlış bisey söyledim heralde arkadaşım bahsettigim kişi senin benim ülkemi vergi kaybına ugratıyo ve ben bu kişinin yanında rol almam
tamam benim dediğimde yanında olmak istemiyosan da şikayet etmene gerek yok ayrıca devlet bu işe göz yumduğu için yapılabiliyor oradan kaybettiği kayıpları başka alanlardan çıkarıyor emin olabilirsin

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,698
1,403
113
Arkadaşlar herkese iyi geceler bir takım konular var aklımda gercekten düşünerek beynimi yemekten başka bişey yapmıyorum üyesi oldugum tek forum burası ve birkaç konudan bahsetmek istiyorum
Tanıdıgım bir adam var sahte fatura kesiyo yani 3-4 sirket yürütüyo başka kişiler adına ve naylon diye tabir edilen fatura düzenliyo ve benide kullanmak istiyor işin içine daha girmedim 2 haftadır her gün yanındayım ve gerçekten naylon faturalarıni görünce şok oldum şikayet etsem mi diye düşünüyorum eli kolu uzun biri degil 65 yasında morugun teki sizlerinde düşüncesini dinlemek isterim
Bence o isede girme adamida sikayet etme

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
Bu ülkeyi bu hale gelmesinin en büyük sebebi aman sen karışma aman uzak dur şikayet etsen nolacak eline ne geçecek mantığı dir ortada bir yanlış varsa ve sende bunun herhangi bir sekilde icindeysen zarari bugün olmazaa yarın elbet sana dokunur

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Bu ülkeyi bu hale gelmesinin en büyük sebebi aman sen karışma aman uzak dur şikayet etsen nolacak eline ne geçecek mantığı dir ortada bir yanlış varsa ve sende bunun herhangi bir sekilde icindeysen zarari bugün olmazaa yarın elbet sana dokunur
güzel yorum bravo.zaten çalan çalana ülkede.millet geçim sıkıntısı bi yandan işsizlik bi yandan almış başını gidiyor
ama kimsenin umurunda değil.siyaset yasak o konulara girmeyeceğim bu yapılanlara neden göz yumuyorlar anlamadım
birileri ses çıkartsa bu işe dilan polat gibi bunlarada müdahale edilir

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Cigara içince eskiden hep ortamda birinden şüphelenirdik ..al işte cigarayla alakasi yokmuş ajan heryerde ajan oluyor...Sana şu sözünü hatırlatim ibnelik ispiyonculuktan iyidir((alaatin cakici))

onurgcytmz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
165
106
43
Yanlış içinde yanlış olmaz o kadar basit değildir diye düşünüyorum:)

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Boşuna şikayet edip kendine düşman edinme bu tür suçlarda para cezasına çevirme var parası yoksa da 3 firar hakkı oluyor bu cezaların yani içerde yatmaz bile

Cemadrian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
833
93
Sana bişey yapmadıysa şikayet etmeye ne gerek var adam kötü bir iş yapıyor ama seni ilgilendirmiyor ispiyonculuk yaparsan zarar edersin

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,041
44,100
113
Reis benim durumla anlattigım kisinin durumlar çok farklı
Dostum Sanane derler adama artı adamın yanina girip parasını Calayim diyosun pardon kacayim diyosun .. belki o buzdaginin gorunen kısmı Boşver de geç

Bu ülkede o adamın yaptığı kazandığı para devede kulak bazılarının kazandığı paraların yanında

hero1403

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,405
1,549
113
Dostum Sanane derler adama artı adamın yanina girip parasını Calayim diyosun pardon kacayim diyosun .. belki o buzdaginin gorunen kısmı Boşver de geç

Bu ülkede o adamın yaptığı kazandığı para devede kulak bazılarının kazandığı paraların yanında
Öyle tabiki neler neler dönüyordur bizde bizde deneme bonusu için üye oluyoruz :)

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Dostunu satan etek giysin diyorum ve essseeelaaaaa diyorum ispiyonculuk bi delikanlıya yakışmaz

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
tamam benim dediğimde yanında olmak istemiyosan da şikayet etmene gerek yok ayrıca devlet bu işe göz yumduğu için yapılabiliyor oradan kaybettiği kayıpları başka alanlardan çıkarıyor emin olabilirsin
Sen ben salakmıyız vergi veriyoruz hocam.
Saçmalamışsın resmen

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
şikayet edersın ve adam o işten sıyrılır bi şekilde emınım o adam sana sarar ben sana söyleyım sen adamdsn uzaklas uzaklas gerısıne karısma doğrucu davutu bu ülkede oynayanı zi...

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
Benim tavsiyem hocam öyle işlerden uzak dur.
Şuan olmasada illaki elbet bu işlerden zarar görürsün.
İhbar etme olayına gelirsek ben senin yerinde olsam devletimi zarara uğratan özellikle vergi kaçırarak bu iş yapılıyorsa kesinlikle şikayet ederim.
Vergi kaçırılmasınında sana eşine dostuna dolaylı yoldan zararı var çünkü.