Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet DENGEBET Admini ile Sohbet Şahane ☕

Kkaya

𝕻𝖔𝖒𝖕𝖆𝖘𝖙𝖎𝖐 𝕸𝖆𝖐𝖎𝖓𝖊𝖘𝖎
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,209
440
83
Asıl meslek ne senin garanti mühendis falansindir kafası çalışan paraya koşuyor çünkü 🤣

themarine16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
255
54
28
Eskiden çok sıkı bir uyenizdim yakin zamanda da bir sans tanidim size fakat kayip. yokmudur şöyle bi eski mudavim uyenize 50 freespin

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,352
2,513
113
betco olduğunuz için utanıyor musunuz yoksa everymatrix olmak istemezmiydiniz

Dengebet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,891
1,415
113
betconstruct altyapısıyla çalışmakta oldugumuz için utanç duymuyoruz , zaman zaman altyapımız kaynaklı üyeler ve firmamız mağduriyetler yaşamıyor değil bunu sizler gibi bende kabul ediyorum , her ne kadar güncellemelerde tüm ekibi sinir etsede zaman zaman mağduriyetler yaşatsada altyapımız çoğu altyapıdan daha kalitedir. Son olarak everymatrix olmak istermiydik sorusuna benim verebilecek şahsi cevabım seçim sunulsa bende everymatrix altyapısını tercih ederdim açıkcası

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,149
802
113
Bir günün nasıl geçiyor keyfin yerinde mi dost yaptığın işi seviyor musun zor iş bence

Volki1942

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
122
43
Şu bazı siteler arıyor günün şanslı oyunlarını vermek için gerçekten hiç inandırıcı gelmiyor madem kazandırıcı neden insanları ararsın ki kendisi oynasın bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir objektif olalım @Dengebet Destek