Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dengebet Ödüllü Beyin Firtinasi Yapalim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dengebet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,169
1,500
113
Eski adminle şimdi ki admin farklı eskisi baya iyiydi
Hocam ben gündüzcü admin. Herkesin insan olduğunu unutmayalim. Her konuda yardimci olmaya çalisiyoruz finalde bugun senin yaptigin gibi muamele.görüyoruz. örnegin bugun yatirimini kayip edip bize olumsuz konusup dengebetle ilgili olumsuz yorumlari begeniyorsun. Tabi yapabilirsin her söyleme açiğiz. Lakin freebet yerine nakit eklenmiş daha iyi senin icin ona dahi ben freebet istedim ama nakit eklendi diye kiziyorsun. Malesef herkesi memnun etmek gibi bir olay dünyada yok. Eksik aktarilmiş ise iletiriz düzeltiriz ne zaman yazdinda sorununu halletmedik? Ama bizde en ufak sorunda tehtidle gelen yada kalp kiran insana(sözüm sana değil) ister istemez mesafeli duruyoruz.

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Hocam ben gündüzcü admin. Herkesin insan olduğunu unutmayalim. Her konuda yardimci olmaya çalisiyoruz finalde bugun senin yaptigin gibi muamele.görüyoruz. örnegin bugun yatirimini kayip edip bize olumsuz konusup dengebetle ilgili olumsuz yorumlari begeniyorsun. Tabi yapabilirsin her söyleme açiğiz. Lakin freebet yerine nakit eklenmiş daha iyi senin icin ona dahi ben freebet istedim ama nakit eklendi diye kiziyorsun. Malesef herkesi memnun etmek gibi bir olay dünyada yok. Eksik aktarilmiş ise iletiriz düzeltiriz ne zaman yazdinda sorununu halletmedik? Ama bizde en ufak sorunda tehtidle gelen yada kalp kiran insana(sözüm sana değil) ister istemez mesafeli duruyoruz.
50 spinimizi eklet tost

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,089
3,407
113
Velhasıl kelam hoşgeldin haydi şenlendir buraları dostum 😄🌹

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,089
3,407
113
Aylarrr sonraa hesaptaki 40 lirayı attık onu da kaybettik 8 lira bonus ile biseyler kovalamaya çalışıyoruz üzme bizi 😄 @Dengebet Destek

aslan2581

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,138
728
113
Geceye özel güzel bir promosyon varsa akitalim paraları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...