Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Dengebet - Rolling Alanı !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
Bunu bence 90dk beklemeye gerek psg macı degıl 3.5 üst 2.5 üst bile olmaz sıradakı devam etsn

ykrdz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
796
472
63
Yedinci sıraya iyi bak dost herkese nasip olmaz
bol şanslar dostlar
7. Sıra cidden herkese nasip olmasın dost. Sabahtan beri bekliyorum daha bana sıra gelecek. Bu sıranın önemini şimdi daha iyi anladım. 😀 Sıra bana geldiğinde güzel maçlarda bitmiş olacak. Guatemala ve honduras liglerine oynarım artık. 😀

Btas70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,075
1,497
113
paris yemesi lazım yoksa çok zor

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
7. Sıra cidden herkese nasip olmasın dost. Sabahtan beri bekliyorum daha bana sıra gelecek. Bu sıranın önemini şimdi daha iyi anladım. 😀 Sıra bana geldiğinde güzel maçlarda bitmiş olacak. Guatemala ve honduras liglerine oynarım artık. 😀
para o liglerde

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
buyur dost üzgün gördüm seni avuntu babında kabul gorursen ilk yarı 2.5üst alt tek kalemde basarıya ulas
1665947428047.png

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,922
24,050
113
Dost önemli olan o kısım zaten
Şu an tüm dünya betise parise milana salliyor dolarları sterlinleri
Sen el salvador liginden mıngırları götüreceksin
Baronlar uyur 2 saate

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
Baronlar uyur 2 saate
baronlar kalecıyı nasıl ındırdı dost ah ulan bu baronlar benıde takıpteler yakındır 3.sayfaya cıkarım

ykrdz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
796
472
63
Baronlar uyur 2 saate
El Salvador Ligi'nde futbolcular beş liraya hakem dövüyor 10 liraya kendi kalelerine frikikten gol atıyor. Böyle aç liglerde ne olacağını kestiremiyorum. Kazanmak zor o liglerde. Nasıl olcak 😀

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,922
24,050
113
baronlar kalecıyı nasıl ındırdı dost ah ulan bu baronlar benıde takıpteler yakındır 3.sayfaya cıkarım
4.20 veriyordu kırmızı kart olura kupona ekledik çıkarttık dost
Kellem geldi aklıma daha genciz
Bjk ts konusunda skor bildik dost 25 dakikadır telefon susmuyor arıyorlar açmiyorum yarın mesaj atmazsam bilinki meftayız dost

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
4.20 veriyordu kırmızı kart olura kupona ekledik çıkarttık dost
Kellem geldi aklıma daha genciz
Bjk ts konusunda skor bildik dost 25 dakikadır telefon susmuyor arıyorlar açmiyorum yarın mesaj atmazsam bilinki meftayız dost
arif susamda konseydeymiş dost

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,922
24,050
113
El Salvador Ligi'nde futbolcular beş liraya hakem dövüyor 10 liraya kendi kalelerine frikikten gol atıyor. Böyle aç liglerde ne olacağını kestiremiyorum. Kazanmak zor o liglerde. Nasıl olcak 😀
Geçen ben şampiyonlar liginin olduğu akşam ters köşe yapıp ingiltere alt liglerine tek attım dost
baronlar kendine gelene kadar kupon kazandı
Sağ gösterip yine sağ vurdum dost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...