Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Dengebet - Rolling Alanı !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,251
44,381
113
Hakkımızı alalım sabahtan beri takıp ediyoz

K adı hopdedik

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,909
50,813
113
Yorgundum ne bilim hemen bisiler yazilsaydi ona gore mesaj atar oyle yatardim baktim ses cikmadi bende yattim zaten beni secip secmeyeceginde garanti degildi
Tmm kardesim uzatma konuda para mevzusu dönmesin adam gelince alırsın paranı siz istiyonuz ki adam hiç uyumasın 7 24 burda kalsın anında paramı atsın
Sen neye güvenerek dm ni kapalı tutuyon ki zaten hayatında 5 liralık kupon mu yaptında dm atmasınlar diye dm ni kapatıyon

Explosen16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,579
4,944
113
Tmm kardesim uzatma konuda para mevzusu dönmesin adam gelince alırsın paranı siz istiyonuz ki adam hiç uyumasın 7 24 burda kalsın anında paramı atsın
Sen neye güvenerek dm ni kapalı tutuyon ki zaten hayatında 5 liralık kupon mu yaptında dm atmasınlar diye dm ni kapatıyon
Bos dm atanlar var oyle deme zaten bisi olunca ben yaziyom problem olmuyo para muhabbeti yapmiyorum hem durum noldu onu ogrendim ve ne olcaksa erhan gelince bakilcak yapcak bisi yok harcadiysada artik

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,909
50,813
113
Bos dm atanlar var oyle deme zaten bisi olunca ben yaziyom problem olmuyo para muhabbeti yapmiyorum hem durum noldu onu ogrendim ve ne olcaksa erhan gelince bakilcak yapcak bisi yok harcadiysada artik
Herkes kumarcı adam aynen harcadıysada yapcak bişe yok

Explosen16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,579
4,944
113
Muhabbet ediyoruz burda tartisma yok ki uzasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...