Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Dengebet - Rolling Alanı !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dengebet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,781
1,540
113
Hocam roll icin kupon yapacaktim. Hesaba girdim kupon oynanmis yarim saat once
Hocam günlük sponsor platformlardan birçok rolling sağlıyoruz. Yani siz bugün kendi isteğiniz ile kapattirdiginiz uyeliginizi actirmayi talep etmistiniz ve açtık. Kuponu kendiniz oynamışsınız lakin ben oynamadım diyorsunuz. Biz size iyi niyetle yardimci olmaya çalıştıkça malesef sizden yana iyi niyet göremiyoruz. @Shellac başkanım üye sahsi olarak alim sağlamış. Suistimalden üyeliğiniz kalici olarak kapatılmıştır.

Son düzenleme:

zavrak1

NeşeDertAşk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,752
2,958
113
Hocam günlük 80 90 platformdan 300 400 adet rolling sağlıyoruz. Yani siz bugün kendi isteğiniz ile kapattirdiginiz uyeliginizi actirmayi talep etmistiniz ve açtık. Kuponu kendiniz oynamışsınız lakin ben oynamadım diyorsunuz. Biz size iyi niyetle yardimci olmaya çalıştıkça malesef sizden yana iyi niyet göremiyoruz. @Shellac başkanım üye sahsi olarak alim sağlamış. Suistimalden üyeliğiniz kalici olarak kapatılmıştır.
Buda kapatmak icin bahaneniz oldu. Benim role basladigim saat belli. Kuponun alindigi saat belli. Kuponun oynandigi id numarasiyla benim bu foruma giris yaptigim id numarasını karsilastirin. Ayniysa istediginiz herseye kabulum. Ama siz boyle yaparak uyelik kapatmak icin bahane ariyorsunuz

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,915
19,047
113
Hocam günlük 80 90 platformdan 300 400 adet rolling sağlıyoruz. Yani siz bugün kendi isteğiniz ile kapattirdiginiz uyeliginizi actirmayi talep etmistiniz ve açtık. Kuponu kendiniz oynamışsınız lakin ben oynamadım diyorsunuz. Biz size iyi niyetle yardimci olmaya çalıştıkça malesef sizden yana iyi niyet göremiyoruz. @Shellac başkanım üye sahsi olarak alim sağlamış. Suistimalden üyeliğiniz kalici olarak kapatılmıştır.
Kullanıcı adı : empati
Son islem yatırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...