Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deprem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Tam Merkez desene geçmiş olsun. Bende Kurşunlu'luyum
Admin bile hemşerim çıktıysa eger işşm rast gider demekki sanada geçmiş olsun ayrıca çok şükür sıkıntı yokmuş hasarda yokmuş memleketten aldıgım duyumlar bu yönde allahıma şükürler olsun sıkıntı yok

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,304
28,014
113
memleketim benim Bizim oranın adamı sağlam dir kaya gbi Bişey olmaz Allah'ın izniyle

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Deprem fena birsey gecmis olsun yaşayanlara.

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
İstanbulda oluraa kac kisi ölür acaba ulan duran evler yıkılıyor istanbulda az bile olsa 2-3 sn olsa cok büyük hasar verir yandık

egow35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,286
3,369
113
Az önce Marmara bölgesinde yaşanan deprem herkesi paniğe uğrattı. İstanbul başta olmak üzere Bursa ve İzmir'de de etkisini sürdüren depremin Çanakkale merkezli olduğu ortaya çıktı. İşte yaşanan son dakika gelişmeleri ve yaşanan son depremler...

Merkez Üssü Çanakkale Ayvacık'ta meydana gelen deprem ile ilgili açıklama geldi. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan yaptığı açıklamada depremin 45 saniye sürdüğünü ve merkezde bir sıkıntı olmadığını açıkladı.

Ülgür Gökhan, depremin tabandan şiddetli bir şekilde iki kez vurduğu ifade etti.

egow35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,286
3,369
113
Umarım herhangi can ve mal kaybı yoktur. Geçmiş olsun herkese...

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Az evvel buradan ogrendim, aradim bizimkileri. Komsular disari cikmis ama bizimkiler biter bitmez yerlerine oturmuslar. :D

Daha siddetlileri nerden baksan 2 senede bir olur bizim oralarda. Sahsen aliskanlik yapti artik. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...