Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dikkat Afad Uyarısı

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,959
6,753
113
1 2 ay önce gece mesaj attı sitenin birisi " verdikçe veriyorum sana da vericem " diye canlı desteği itin bir tarafına soktum çıkardım o günden sonra bu tür mesajlar gelmedi . Bunlar arsız gurursuz bir topluluk

Kadir2810

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,841
1,871
113
payfix ile banka hesabina para cekebilen varmi yemek yicez parayi crkemioz banka hesabina ak gecici uzere bankaya cekmek yask dior ayni hatayi alan vrmi

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,219
1,656
113
payfix ile banka hesabina para cekebilen varmi yemek yicez parayi crkemioz banka hesabina ak gecici uzere bankaya cekmek yask dior ayni hatayi alan vrmi
Ben aylardır çekemiyorum Denizbanka cektirmiyor senin hangi banka fast olarak gönder çekmek istediğim banka hesabına anında geçer para

snopy1991

Beni gınayan benim köyneğimi giysin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
367
63
Önleminizi Alın..
Sayın yöneticiler lütfen şu konuları onaydan geçirip yayınlayın. Yarın birisi çukunu daşşagini çekip yayinlayacak diye korkuyorum. Saçma sapan konular açılıyor. Anaokul seviyesine indi forum @Başkan

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,970
43,556
113
Sayın yöneticiler lütfen şu konuları onaydan geçirip yayınlayın. Yarın birisi çukunu daşşagini çekip yayinlayacak diye korkuyorum. Saçma sapan konular açılıyor. Anaokul seviyesine indi forum @Başkan
Makara kukara olsun diye açılmış bir konu çokta kasmamak gerek