Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dikkat Kızılay'dan Kan Talep Etmeyin

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Arkadaşlar bugun şehrin merkezinde kızılay her geçenden kan alıyordu dünya kaostayken ortalıkta vürüsler cirit atarken kan almak mantıklımı ya dünyada vürüs denilen bişey yok yada böyle gereksiz bir kurum daha yok

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Arkadaşlar bu bir vakıf devletle hicbir alakası yok bir ünite kanı hastahaneye en son 240tl civarıydı satıyorlardı siz hastanede acil kan lazım olduğunda parayla alıyorsunuz sağlık açısından yararı var sadece kan vermenin bu kansızlara yardım yapılmaz adamların koordinatör maaşı 20k hiç bi s2kmede yaramaz müdürlerinin aldığı maaş c.baskanından fazla yine de kan sizin istediğinize verirsiniz

Renuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
389
75
28
Aynen öyle kan satıyorlar devletle falan alakaları yok bunların

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Ben 7senelik eski personelim a dan z ye bunların ciğerini biliyorum neyse derin mevzulara girmeyeyim

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Kızılaya hiç kan bagışı yapmamış hastalara ücret karşılıgında weriliyor ama kan bağışı yapmışsa kızılaydan ücretsiz kan alabiliyor

whitepk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
668
81
28
20yil oncesinde kan paralariyla ev araba alan memurlar vardi da simdi olacagini sanmiyorum

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Valla ben bu haberede inanmam her gün yeni teoriler üretiliyor yarında bir bakarsın kandanda bulaşıyor cinsel ilişkiden bulaşan bir vürüs kandan bulaşmıyor kelimesi saçmalık bence
Başkan kandan bulaşsa bile muhtemelen o kanı zaten virüs testine sokup bekleyirler hemen hastaya wermezler diye düşünüyorm

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
ülkede olağanüstü bir durum yaşanıyor , bu kızılay nerede ne iş yapıyor bilen var mı?

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Napalim sokakta vampir gibi milletin boynunumu ısıralım kan için kizilaydan istemicezde genclik ve spor bakanlığındanmi isticez kanı

PoleStar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
427
155
43
O alinan kanlar hastaya direk verilmez.loboratuarda tahlil edilerek kontrol edilerek kullanilir.

Lafontaine

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
38
28
Hiv virusu teshisi koydular 20 yildir duzenli kan veriyordu arkadasim. Bosanma asamasina geldi esiyle nereden cikti hiv virusu diye. Kizilay dunyaya bildirdi durumu aids li diye işlendi . 4 ayri yerde tahlil yaptirdi arkadasim temiz cikti Kizilayi mahkemeye vermeye hazirlaniyor