Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Dipbet 15 TL Yatırımsız

saynak1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
4
8
Arkadaslar bana parayi yolladilar ama 20rtl eksik 80geldi yazdjm atm masraflarini karsiliyamiyoruz dedi oyle gecirdi

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Ben de 9.10'da verdim talebi ama ip çakışması diyebilirler diye temkinliyim. Nisan ayındaki bonuslarından para çekmiştim. Altyapı vs. değişmiş o zamandakine göre. Eski üyelik duruyor mu diye denedim giriş yapmadı ama yeni üyelik açarken eski üye adımı kabul etmedi. Yani o üyelik yok gibi ama aynı zamanda var da gibi. :D Umarım sıkıntı çıkmaz.

tugaytipss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
462
89
28
Kimlik onayı istediler attım hala gelmedi 13 saat oldu

Ademtaner1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
84
5
8
Tebrikler 10 TL Kazandınız ! Bonusunuzu almak için www.mudobet4.com

Konu açamıyorum canlı destek baya yoğun çevrimi şartını bilmiyorum bi bakım derim

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Banada 72 saat dediler bi çekemedik
Bana da sonradan sorunca 72 dediler.

Mail ile dönüş şeklinde veya site içi mesaj ile haber vereceklermiş hesabın onaylandığını.

Ayrıca gece 3'te bakiyeyi 100'e düşürmüşler ama onay yok. Ulan bakiye ayarlaması yapacağınıza şu e-postalara bakıp dönsenize. :D

tugaytipss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
462
89
28
Bana da sonradan sorunca 72 dediler.

Mail ile dönüş şeklinde veya site içi mesaj ile haber vereceklermiş hesabın onaylandığını.

Ayrıca gece 3'te bakiyeyi 100'e düşürmüşler ama onay yok. Ulan bakiye ayarlaması yapacağınıza şu e-postalara bakıp dönsenize. :D
Aynen valla benimde 100 dustu