Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Dipbet - 50₺ Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Evet tam dediğimiz gibi tazo çıkıyor ne yapmalıyım beyefendi ilginize tesekureder
Canli destege baglanip, cekim talebi vermek istediginizde o hatanin ciktigini belirterek duzeltilmesi icin ricada bulunabilirsiniz.

Yalniz sikinti su ki canli destek cogu zaman kapali cikiyor. Ben 4 saatlik bekleyisimin ardindan baglanabildim ve cekim talebini verdim.

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Beyler cekim bekleyen arkadaslar sabredin site acemi yuksek ihtimalle bizde uzun sure bekledik birden toplu bir sekilde yatirdilar eminim sizinkide yarın toplu bir sekilde yatacaktir

ertugrulbaba07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,234
724
113

Simdi tabloya baktigimizda iki islem arasindaki 21 saatte 57997 islem yapilmis. (Kupon+bonus tanimlama+cekim)

7000 kez bonus tanimlama olsun. Kisi basi 6 kupon yapilsin. (Ben 7 kuponda cevrimi bitirdim. Ilk kuponda yatanlari hesaba kat. Suruncemede olanlar da var tabii.)

Iddaa4.la doneminde bonus aldigi icin kazanclari silinmis bazi arkadaslarin. Bu ve bunun gibi islemlere de 1000 de.

Para yatirip oynayan 100 kisi olsa, bunlar da 1000 kupon yapsa...

Yok ben isin icinden cikamadim amk! :D 7bin kisi bonus alsa diye hesapliyorum, para yatiran birilerini ekliyorum yine de 10bin para cekme talebi ortaya cikiyor. :D Kac kisi aldi la bu bonusu?
O gordugun işlem sayısı o altyapıdaki sitelerin toplam işlem .Sayısı olmalı betcodada dediğim şekil oluyor

oktayacer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
455
31
28

Simdi tabloya baktigimizda iki islem arasindaki 21 saatte 57997 islem yapilmis. (Kupon+bonus tanimlama+cekim)

7000 kez bonus tanimlama olsun. Kisi basi 6 kupon yapilsin. (Ben 7 kuponda cevrimi bitirdim. Ilk kuponda yatanlari hesaba kat. Suruncemede olanlar da var tabii.)

Iddaa4.la doneminde bonus aldigi icin kazanclari silinmis bazi arkadaslarin. Bu ve bunun gibi islemlere de 1000 de.

Para yatirip oynayan 100 kisi olsa, bunlar da 1000 kupon yapsa...

Yok ben isin icinden cikamadim amk! :D 7bin kisi bonus alsa diye hesapliyorum, para yatiran birilerini ekliyorum yine de 10bin para cekme talebi ortaya cikiyor. :D Kac kisi aldi la bu bonusu?
Macara
Independiente Del Valle Maç Sonucu
Beraberlik 3.10 Sonuç Bekliyor

Kupon Tutarı Oran Kazanç
693.00 3.10 2148.30 ayıp gerçek oynasam tutmaz

oktayacer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
455
31
28
Macara
Independiente Del Valle Maç Sonucu
Beraberlik 3.10 Sonuç Bekliyor

Kupon Tutarı Oran Kazanç
693.00 3.10 2148.30 şuanda hesap bu ayıp gerçek oyna tutmaz komedi gibi

oktayacer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
455
31
28
Hesabınıza tanımlı bonus olduğu için çekim talebi veremezsiniz! Bu çıkıyor anlamadim

Kapudane

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
571
45
28
Bu site odeyenlere nasil odeme yapti inan saskinim

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Tunaydin millet...

Saat 11:08'de gelmis.

@oktayacer senin sikinti canli destege baglanirsan cozulur. Hepimiz ayni hatayi aldik basta. Canlidan rica edip cekimi actirman lazim. Canliya baglanmasi mesele tabii.

@Kapudane denemeye devam et. Acemiliklerinden bu kadar gecikiyorlar belli ki. Kolpaci olsalar hayatta yollamazlardi bu saatten sonra.

Kapudane

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
571
45
28
Baglanilmio talep veremedim inan satlerce denedigim oldu yok abi yok cildiriorum ya

Ares1033

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
352
40
28
Siz yine baglanmissiniz ben hala yakalayamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...