Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dizi - Film Paylaşım Yeri

Halilbirdi

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
66
17
8
Valla normalde TRT izlemem
TRT tabii de yesildeniz milenyum var 3 bölüm yayınlandı şuan ona bakıyorum sadece

fthclk1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,135
860
113
Bu john wick 4 türkçe dublaj linki varmı agalar

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
564
410
63
Benim film bağımlısı olarak diyorum size 2 film dicem bu filmleri ne kadar güzel olduğunu ölçemem yada tarif edemem.
Tek bildiğim her iki filmi de en az 10 defa izlemiş oldugumdur
Ki ben asla kolay kolay bir filmi 3 defa izlemem ancak 2

Filmler
1: bajranghi bhaijan
2: veer zara
İlginç ikisinde Hint filmi ama sadece izleyin derim aile ortamında da çok güzel izlenesi iki film
Not: asla dublaj izlemeyin çok bozmuslar dublajda

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Herkesin zevkleri farklı farklı. Kiminin en beğendiğine kimisi 5 dk izlemeye tahammül edemez. Burada herkes kendi beğendiğini onaylatmaya çalışıyor aslında istemeden de olsa.

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,899
21,113
Herkesin zevkleri farklı farklı. Kiminin en beğendiğine kimisi 5 dk izlemeye tahammül edemez. Burada herkes kendi beğendiğini onaylatmaya çalışıyor aslında istemeden de olsa.
evet üstad senin beğendiğin bir film var mı ?

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
564
410
63
Önyargı dandır. Ben de dediğim filmleri Hint filmi olduğunu duyduğumda begenmekte izlemekte istemedim ama bir defa izlemeye basliyinca neden daha önce izlemedim diye kendine kızıyorsun 😀

fthclk1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,135
860
113
beyler john wick4 türkçe dublaj link varmı

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
evet üstad senin beğendiğin bir film var mı ?
Snowpiercer veya El Hoyo filmlerini tavsiye ederim. Vahşi kapitalist sisteme göndermeler var. Özellikle El Hoyo filmini ya çok beğenirsin yada bu ne lan dersin pek ortası olan bir film değil. Birsürü göndermeleri var çünkü filmin. Anlayan anlıyor yani. Extrem film olarak ta Kore yapımı olarak Cold Fish filmi izlenebilir. Fakat ben genelde anime izleyen biriyim. Dediğim gibi zevler renkler çok farklı olabilir.

Son düzenleme:

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,899
21,113
Snowpiercer veya El Hoyo filmlerini tavsiye ederim. Vahşi kapitalist sisteme göndermeler var. Özellikle El Hoyo filmini ya çok beğenirsin yada bu ne lan dersin pek ortası olan bir film değil. Birsürü göndermeleri var çünkü filmin. Anlayan anlıyor yani. Extrem film olarak ta Kore yapımı olarak Cold Fish filmi izlenebilir. Fakat ben genelde anime izleyen biriyim. Dediğim gibi zevler renkler çok farklı olabilir.
Anime olarak olarak ne izliyorsun ? One piece dışında :)

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Anime olarak olarak ne izliyorsun ? One piece dışında :)
En son Berserk izledim baya bi sardı. One Piece izlemeyi 140. bölümden sonra bıraktım kabak tadı verdi. Senaryo hep aynı. Kötü karakter tam kazandığını düşünsün ve herşey bir anda tersine dönsün. Artık sürekli aynı şekilde dönen bir çamaşır makinesini izliyormuş gibi gelmeye başlıyor insana. Sürekli aynı senaryo sürekli tekrardan. One piece animesi klişelik konusunda Kurtlar vadisini geçti :)

Son düzenleme: