Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet DM Hastalığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alican57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
766
546
93
Arkadaşlar çok ciddiyim bu konuda. Ban yiyip yememek umrumda değil. Kimsenin çekilişine de konusuna da rollüne de katılmıyorum artık. Şu dm atma huyunu bırakın.
200 tl ye roll açıp 1k ya geliyoruz. 10 kişi dm atıyor. Konudakiler var. Nasil paylasilcak o para. Sadece kendi kumarina yönlenip sana göre dostça attığın dm bana göre malca bir hareket. Bundan sonra kim olursa olsun şikayet edip başkanlara bildireceğim.
Geçen bir kişi, elektronik nargile alacakmış 400 felan lazım diyor 350 liran olur 50 eksik olur anlarım, komple ben ödeyecem parasını şaka gibi😅

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,679
6,675
113
Arkadaşlar çok ciddiyim bu konuda. Ban yiyip yememek umrumda değil. Kimsenin çekilişine de konusuna da rollüne de katılmıyorum artık. Şu dm atma huyunu bırakın.
200 tl ye roll açıp 1k ya geliyoruz. 10 kişi dm atıyor. Konudakiler var. Nasil paylasilcak o para. Sadece kendi kumarina yönlenip sana göre dostça attığın dm bana göre malca bir hareket. Bundan sonra kim olursa olsun şikayet edip başkanlara bildireceğim.
yarım saate atıcam diyen adamın attığını hiç görmedim henüz :D

omrkrz363

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
518
444
63
Bende diyabetus mellitus hastalığı diye düşündüm. Geçmiş olsun yazacaktım.🤡

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Ifsaci kizlar vardi bi zamanlar dm deyice o geldi aklima. Serhat bana yurudu off falan diye reklam yapiyorlardı kendilerini. Bitti gibi artık bu kafa ama kötü zamanlar gecirdi bu ülke

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,208
44,336
113
Ifsaci kizlar vardi bi zamanlar dm deyice o geldi aklima. Serhat bana yurudu off falan diye reklam yapiyorlardı kendilerini. Bitti gibi artık bu kafa ama kötü zamanlar gecirdi bu ülke
helal La bernardo Tc uyelıgı gerceklestırmıssın

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,870
76,401
113
Başkan tek dost başkanlar olarak yazmak iktidara gölge getirir ilk uyarı 6 ay

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,420
981
113
Bende ciddi ciddi hastalık var sandım dm hastalığı ne diye soruyorum kendi kendime

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,961
7,618
113
Başkan tek dost başkanlar olarak yazmak iktidara gölge getirir ilk uyarı 6 ay
Monarşi bir yapı yok forumda gördüğüm kadariyla Oligarşik düzen var Enişte. 3 başkanımızı da aynı seviyede görüyorum. Saygılarımla :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...