Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet DM Hastalığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,940
15,415
113
Ulan ne zamandır su forumdayiz bı kişi dm atmadı onu geç dm atmayıda bilmiyoruz bı keresinde zorda biri vardı ona destek olmak istedik dm atılmadı olmadı
TC onayı yap o zaman sana dm atabilirim dost bu kadar dert etme Küçük problemleri

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,940
15,415
113
Işsiz olunca odeme falan yapmiyorlar mi aylik ya da iş bulmak zor mu orada
Ödeme yapıyorlar işsiz olunca. İs bulmsk da xor degil ama oturum işlemlerim henüz hallolmadigi için ne işsizlik maaşı alabiliyorum ne de resmi çalışma izni alabiliyorum. Bu yüzden sıkıntı oluyor yoksa oturum kartım vs çıksa hemen bulurum iş 1-2 haftada

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,961
7,618
113
Onu isteyecez zaten dost bugun kil payi kacti elimizden kupon gelseydi isteyecektik
Ben Taksim meydanına çağıracağım porsuğu yakasına bir kırmızı gül takacak, elinde de 1 kavanoz bal olacak şekilde.

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,410
4,544
113
Arkadaşlar çok ciddiyim bu konuda. Ban yiyip yememek umrumda değil. Kimsenin çekilişine de konusuna da rollüne de katılmıyorum artık. Şu dm atma huyunu bırakın.
200 tl ye roll açıp 1k ya geliyoruz. 10 kişi dm atıyor. Konudakiler var. Nasil paylasilcak o para. Sadece kendi kumarina yönlenip sana göre dostça attığın dm bana göre malca bir hareket. Bundan sonra kim olursa olsun şikayet edip başkanlara bildireceğim.
Ben Taksim meydanına çağıracağım porsuğu yakasına bir kırmızı gül takacak, elinde de 1 kavanoz bal olacak şekilde.
Ddddddd
IMG_20240906_021444.jpg

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,140
25,248
113
Ödeme yapıyorlar işsiz olunca. İs bulmsk da xor degil ama oturum işlemlerim henüz hallolmadigi için ne işsizlik maaşı alabiliyorum ne de resmi çalışma izni alabiliyorum. Bu yüzden sıkıntı oluyor yoksa oturum kartım vs çıksa hemen bulurum iş 1-2 haftada
Aynen bende oyle biliyom ben oturum almissindir dedim şart ne ki niye alamadin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...