Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Dnirses / Yok Böyle Şanssızlık

Ganilost

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,622
3,223
113
Campazzo attı basketi adamın normal sayısı yok yemin ederim

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
hakkaten ya kuş taşa çarpmış derler ya öyle bir şey zaten maçı kazanmışsın öylesine topu fırlatıyorsun ve basket oluyor geçmiş olsun

delisin61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
181
63
0.8 kala sayı oluyor. Topu alıp fırlatıyor bilinçsiz bi şekilde ve giriyor. Sonra hakemler izliyor ve top elden çıkmış. Gerçekten söylenecek bişe yok. Çok geçmiş olsun

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
normal şartlarda 0,8 de topu alıp dönüp fırlatma süresi olmaması lazım biraz da masanın sıkıntısı var orada

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
Çok geçmiş olsun dostum ama campazzo boş topçu değil daha önce bu tarz sayıları var ama yazık olmuş ben canlı izledim maçı zaragoza fena attı ben Zaragoza 83.5tan aldım sonra sevilla 2.5üste verdim hepsini :(

delisin61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
181
63
Çok geçmiş olsun dostum ama campazzo boş topçu değil daha önce bu tarz sayıları var ama yazık olmuş ben canlı izledim maçı zaragoza fena attı ben Zaragoza 83.5tan aldım sonra sevilla 2.5üste verdim hepsini :(
Hemşo sana futbol bulaşma diyorum. Takım baremlerinden zaten vuruyorsun. Harbiden yaz bana hergün wpden takım üstlerine oynayacam. Kar olursa sana atacam.

Dnirses

Tek golden yatan üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,366
336
83
Bu tamamen şans imkansızı başardı

Brt431

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
51
8
8
alt oynamayı bu yuzden hiç sevmiyorum bi maçı gol olsun basket olsun diye izlenir olmasın diye izlemek hiç zevk vermiyor.
2 sayıdan kaybetmene ve son dakka olmasına gerçekten üzüldüm
ben son dakka ne kazanayım ne kaybedim son dakka işinide hiç sevmiyom :)