Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı dogan0609 / Kombine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,975
44,347
113
Ggoooooooollllllllllaaaaazzzzooooo libertad macida ok kupon yeşil kardeş tbrkler bol şanslar.iyi kazanmissindir umarım sonradan aktı ama aktı sonuçta ne kadar kabız maç varsa koymuşsun kupona be terletti

furkan3410

Üye
Yeni Üye
20
2
3
Arkadaşlar 2 gündür adminlerden cevap bekliyorum başlamaktan başka bir şey yapmıyorlar. Yazılımcı adamım resmen beni tahrik ediyorlar forumu hackleme için. bana dürüstçe biri yazsın. burada sponsor site paramı yedi hala da sponsor, biri dürüstçe yazsın bu sitede bu forumda adminelr bizden yana mı sitelerden yana mı? adminler surekli banliyor bir sonraki banlamada paradan da vazgeçeceğim ve gerekeni yapacağım.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,975
44,347
113
Arkadaşlar 2 gündür adminlerden cevap bekliyorum başlamaktan başka bir şey yapmıyorlar. Yazılımcı adamım resmen beni tahrik ediyorlar forumu hackleme için. bana dürüstçe biri yazsın. burada sponsor site paramı yedi hala da sponsor, biri dürüstçe yazsın bu sitede bu forumda adminelr bizden yana mı sitelerden yana mı? adminler surekli banliyor bir sonraki banlamada paradan da vazgeçeceğim ve gerekeni yapacağım.
Bro hiç bı bilgiye sahip değiliz nasıl yorum yapalım.bu forumda ben öyle bişey yaşamadım ama başka forumlarda böyle durunlarda üye hakkinise direkt banliyorlar.isleyisi su anda ne dir kiminle ne konuştun bilmem ama eğer böyle konulara bu durumu yazarsan burdanda ban yersin

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,831
2,112
113
Site hangisi ne sorun yaşadın bunları bilmeden nasıl yorum yapalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...