Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Doğuda Askerlik Yapan Var mı

Fosforik34

Üye
Yeni Üye
24
5
8
Len ben lüleburgazda yaptim hergun izmir kofte yiyorduk la köpek b*ku gibi sabahları bi domates cikiyordu ineğin onune atsan yemez. Bikere kaz eti gelmisti isirdinmi kopmuyordu ne nalet biyer o luleburgaz

legendteksas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,676
182
63
Kardeşim hayırlı teskereler şimdiden telefonu götür ama as yap öyle sokarsin rahat doğuda telefon olayı imkanın varsa askercel falan var de kamerasız bi telefon bul ona bakar diğerini fazla aramazlar yani

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Len ben lüleburgazda yaptim hergun izmir kofte yiyorduk la köpek b*ku gibi sabahları bi domates cikiyordu ineğin onune atsan yemez. Bikere kaz eti gelmisti isirdinmi kopmuyordu ne nalet biyer o luleburgaz
Sen gel bide amasyayi gorseydin valla kokudan yemekhaneye girilmiyordu bırak yemek yemeyi 20 gün tost ve Çizi yedim :)

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Ben askerken telefon yasağı felan yoktu.Gerci hos telefonda.yoktu ama yasak yoktu.:)
Ne yapacaksin telefonu felan birak gecmesin.zaman tadini cikar.

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Beyler Allah izin verirse gece gidiyorum Android telefonu götürecem. Çarşı izni yokmuş Telefonu Nasıl içeri sokabilirim alırlar mı yada bı sıkıntı çıkar mı ? Diğer bı hususta KTM de kaç gün kalırım bilgisi olan varsa aydinlatsin . Ne B*k Yiyecegimi bilmiyorum :)
Ktm de telefonu almazlar. Ktm de ise ne kadar kalacağın belli olmaz. Güvenli günler vardır doğuda . konvoy o günlerde hareket eder sadece. Birliğinde de kullanırsın android sıkıntı yapma. Güle güle git güle güle gel

salvia955

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
634
94
28
Ben ktm de 1 gün kaldım ertesi gün dagıtmışlardı telefon ktm de almazlar ama gittiğin yerde üst devrelerinin insafına kalmış aramayı onlar yapıyor

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Ktm de telefonu almazlar. Ktm de ise ne kadar kalacağın belli olmaz. Güvenli günler vardır doğuda . konvoy o günlerde hareket eder sadece. Birliğinde de kullanırsın android sıkıntı yapma. Güle güle git güle güle gel
Ben ktm de 1 gün kaldım ertesi gün dagıtmışlardı telefon ktm de almazlar ama gittiğin yerde üst devrelerinin insafına kalmış aramayı onlar yapıyor
İns üst devreler güzellik geçer @salvia955 :)
@Kürşat1987 umarım öyle olur valla telefon olmazsa olmaz. Çok saol iyi dileklerin içinde Allah razı olsun :)

muratgaziemir

muratgaziemir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
393
72
28
Yuhh nerden bildin :) Aslında ıspartaydi gittim 1 gün kaldım dediler amasyaya gidecen amasyayagittim 15.ci piyade eğitim Tugayina. Sonra yerlerimiz açıklanmadan dediler hepinizi kibrisa yollicaklar falan dedi bascavusla yazıcı. Sonra yerler bı açıklandı .Herkes ya Şırnak Silopi'de yada ağrı Doğubeyazıt ta .1 kişi bile kibrisa düşmedi çok garip bı 20 gu yaşadım :D
bende amasyadan yaptım askerliği 15. tugayda :) dağların arasında bir yer çok soğuk oluyor :) atlet don çok al yanına yoksa sıra gelmiyor kantinde :)

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,397
4,390
113
Hacim şimdiden hayırlı tezkereler ben Hakkari Şemdinli'de yaptım 2009da Nokia telefon götürdüm kamerası falan interneti falan vardı senin gibi düşündüm zaman geçmez bı şekilde götüreceğim strece sarıp sonrada aleminyum folyoya sardım öylece çantaya koydum üs bölgesine kadar götürdüm kimsede anlamadı Elazığ'da Van'da x-ray girdim Şemdinli ilçe jandarmada arama yaptılar karakolda arama yaptılar kimse bu ne demedi ama KTM de sakin verme telefonu alamazsın üstüne yatarlar tutanak tutsunlar isterse egerki seni zorluyolarsa tutanak tutsunlar eğer vermek istemiyosan verme ben izine geldiğimde tekrar götürdüm Van'da telefonu yakaladılar cebimde götürmüştüm alacaklardı vermedim çünkü ankesörlü telefon yoktu karakolda izah ettim nöbetçi astsubaya giderken alırsın dedi bende vermiyorum dedim önce itip kakti tutanak tutucam dedi bı bok yiyemedi teşkilat olmuşlar orda alabildikleri telefonları alıp okutuyolar vermeyenleri korkutmaya calisiyolar götürmek istiyosan götür ama birliğine gidene kadar kimseye verme son aşamada zaten x-ray falan yok arama yapıyorlar orda gecirirsen tamamdır

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Hacim şimdiden hayırlı tezkereler ben Hakkari Şemdinli'de yaptım 2009da Nokia telefon götürdüm kamerası falan interneti falan vardı senin gibi düşündüm zaman geçmez bı şekilde götüreceğim strece sarıp sonrada aleminyum folyoya sardım öylece çantaya koydum üs bölgesine kadar götürdüm kimsede anlamadı Elazığ'da Van'da x-ray girdim Şemdinli ilçe jandarmada arama yaptılar karakolda arama yaptılar kimse bu ne demedi ama KTM de sakin verme telefonu alamazsın üstüne yatarlar tutanak tutsunlar isterse egerki seni zorluyolarsa tutanak tutsunlar eğer vermek istemiyosan verme ben izine geldiğimde tekrar götürdüm Van'da telefonu yakaladılar cebimde götürmüştüm alacaklardı vermedim çünkü ankesörlü telefon yoktu karakolda izah ettim nöbetçi astsubaya giderken alırsın dedi bende vermiyorum dedim önce itip kakti tutanak tutucam dedi bı bok yiyemedi teşkilat olmuşlar orda alabildikleri telefonları alıp okutuyolar vermeyenleri korkutmaya calisiyolar götürmek istiyosan götür ama birliğine gidene kadar kimseye verme son aşamada zaten x-ray falan yok arama yapıyorlar orda gecirirsen tamamdır
Kral folyoya sarinca x rayde ötüyor mu ? Folyoya sarım goturim olmazsa