Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Dolandırıcı üye ifşa etmeliyim biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet5555

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
517
52
28
Samet uykun gelmedi mi adamım sütünü içip bir an evvel yatağına gir artık da bizde rahatlayalım
O zaman adamda kendince haklı hacim senin para yolladiklarin dolandirici tamam ama seninde tanımadığın adamdan para istemen yanlis
bana sadece tuhaf geldi burada bu şekilde konuşup hiç muhabbeti olmayan insanda para istemesi bende buradaki insanları uyarmak istedim

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
konu fena , yorum rekoruna gidiyor , @Başkan bu sayfaya bir sponsor alınır
bayağı dertli varmış , benim gibi özel msjları kapatın kurtulun :)

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113

Beyler bu hikayeyi Bi dinleyin efsane :)

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,389
4,383
113
Beyler hiçbir zaman bana yanlış gelen birşeyi söylemedim bugünkü olayda @Rastaman35 ne kadar hakliysa @Samet5555 te o kadar haklıdır adama burda olayı anlamamış muamelesi yapmayın

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
bana sadece tuhaf geldi burada bu şekilde konuşup hiç muhabbeti olmayan insanda para istemesi bende buradaki insanları uyarmak istedim
Tarihlere bak diyorum sana ona da bakmiyorsun senden para istedim 2 ay olmuş 2 ay benim anlattığım dünün olayı ben zaten uyarımı aldım oturdum yerime ve cidden zor durumdayken istedim yani borç olarak falan alıp vermemezlik yapmadım bu adamlar milletten borç olarak isteyip engel atıyorlar aynı şey mi ?

Samet5555

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
517
52
28
Tarihlere bak diyorum sana ona da bakmiyorsun senden para istedim 2 ay olmuş 2 ay benim anlattığım dünün olayı ben zaten uyarımı aldım oturdum yerime ve cidden zor durumdayken istedim yani borç olarak falan alıp vermemezlik yapmadım bu adamlar milletten borç olarak isteyip engel atıyorlar aynı şey mi ?
Benim anlatmak isteğin tarihle ilgili deyil ister 10 yıl iste ister dün

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Benim anlatmak isteğin tarihle ilgili deyil ister 10 yıl iste ister dün
Sen haklısın diyorum ya bilader kusuruma bakma bidaha senden birşey istemem zaten ben diyorum ki sen haklısın ama senin bu caban ne yani gonderdin de parani mi alamadin benden ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...