Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolandırıcılar

Bob0666

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
219
74
28
hoca yok böyle bi kahpelik ya ilk başta asya hesabıma 50 tl attı sonra 4 kez 100 exenden stellar gönderdim yok battım yok gönderdim hesaba geçmemiş ayagına yattı twitterına girdim okudum mesajlarını sahte kimlik sahte adres düzenleyip siteleri kandırıyolarmış amın ogulları

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Ben burda konu açtım ilk bunlar zıpladı yok efendim bilgim yokmuş , cahilmişim :) ben olacakları 2 hafta önce burada herkese yazdım kimse sallamadı beni

Bob0666

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
219
74
28
görmedim ki neyse sorun yok giden 4 tane üye oldu onay bekleyen 8 tane üye var zararın neresinden dönersek kardır

kaantsr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
332
46
28
@Zaz1982 adlı bir kullanıcı var bu forumda dün exen için bana yardım edeceğini söyledi neyse mail adresi papara hesabı verdim ilk başta 4 lira eksik geldi 34 lira olarak geçecek papara hesabıma sabah 8 gibi dedi tamam dedim sonra uyanincaya çevirdi ona da tamam dedim arkadaşın adı da güvencan oktaymıs profilde 22 gözüküyor yaşı 27 diyor ondan sonra sabah da ben para noldu diye sordukça yok ben askerim şöyle böyle sonra namazında insanım 20 kişiye o kadar yardim ettim 1 kuruş almadım falan muhabbeti yaptı ama askermis ya kendisi ay sonu askerlik maaşı yatınca hesabına yollayacam muhabbeti yaptı şimdi ise ses yok bakalım ben kendisine yarına kadar süre verdim gerisi kendisine kalmış sizden de ricam gözünüz açık olsun exen muhabbeti üzerinden uyanıklık yapmaya kalkan çok eleman dolaşıyor arkadaşlar ben bunu sizlere duyurayım size mesaj atarsa parası falan yok elemanın o yüzden bizim hesaba para gelmedi haliyle siz de aynı şeyi yaşamayın

Leqendcooltr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
144
24
18
Dostlar exen de yardım alcak bişey yok kuru takip edin alım satım yapın 50 tl olunca cekin bu kadar basit. Bu aralar exen stabil btc ye yönelin

Ugususjs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,904
362
83
@Zaz1982 adlı bir kullanıcı var bu forumda dün exen için bana yardım edeceğini söyledi neyse mail adresi papara hesabı verdim ilk başta 4 lira eksik geldi 34 lira olarak geçecek papara hesabıma sabah 8 gibi dedi tamam dedim sonra uyanincaya çevirdi ona da tamam dedim arkadaşın adı da güvencan oktaymıs profilde 22 gözüküyor yaşı 27 diyor ondan sonra sabah da ben para noldu diye sordukça yok ben askerim şöyle böyle sonra namazında insanım 20 kişiye o kadar yardim ettim 1 kuruş almadım falan muhabbeti yaptı ama askermis ya kendisi ay sonu askerlik maaşı yatınca hesabına yollayacam muhabbeti yaptı şimdi ise ses yok bakalım ben kendisine yarına kadar süre verdim gerisi kendisine kalmış sizden de ricam gözünüz açık olsun exen muhabbeti üzerinden uyanıklık yapmaya kalkan çok eleman dolaşıyor arkadaşlar ben bunu sizlere duyurayım size mesaj atarsa parası falan yok elemanın o yüzden bizim hesaba para gelmedi haliyle siz de aynı şeyi yaşamayın
Kardeşim bana link attı üye oldum sonra dediki sana 45 Tl geçicek eksen hesabına bana xlmden gönderceksin bende sana papara hesabına atıcam dedi iyiki göndermemişim

kaantsr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
332
46
28
Kardeşim bana link attı üye oldum sonra dediki sana 45 Tl geçicek eksen hesabına bana xlmden gönderceksin bende sana papara hesabına atıcam dedi iyiki göndermemişim
Aman ha sakın kardeşim benim bırakın dursun o miktar sitede öyle ben yarından sonra da gidip dava açıyorum bu arkadaşa bakalım gerçekten asker mi değil mi hepsi çıkar ortaya Allah büyük illaki ondan da fitil fitil çıkar burdaki insanlara kim varsa dümen yapıyorsa