Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolandırıcıyı Nasıl Taklaya Getiriyorum Oynat Bakalım :D

Dino2106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,920
475
83
Kullanıcı adını değiştirmiş.
Sizden ricam telegram kullanan kim varsa gidip buna benim yerime sövebilir mi?Screenshot_2022-09-24-12-40-44-910_org.telegram.messenger.jpg

Burak991

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,485
882
113
Hocam biliyorum. Borç içindeyim bu aralar. Son çare bende oldubil limit vardı. Onunla işlem yapalım dedim. Bu soysuza kalleşe güvendim. Bu çivisi çıkmış dünyada belki içinde azıcık insanlık kalmıştır dedim. Yokmuş
Geçende bana yaptılar parayı yollayınca yok oldu ulaşıncada yok hastam var yok işteyim kim kime geçirsem derdinde millet

Dino2106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,920
475
83
Geçende bana yaptılar parayı yollayınca yok oldu ulaşıncada yok hastam var yok işteyim kim kime geçirsem derdinde millet
Ben anlamıyorum ne ara bu hâle geldik. Bu saatten sonra açlıktan öleceğimi bilsem bı tane insan evladına güvenmem.

byismo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
296
367
63
Ben bunlarla 1 ay ugrastim biktilardi artik.hergun aradim bunlari en sonunda numarami engellediler.milletin bilgilerini almislar bi yerden keriz avina çıkmışlar.

Dino2106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,920
475
83
Kimseye on yargılı davranma sitelere daha yeni üye oldum yazdim
Beyler dolandırmak isteyen bu karaktersize yazsin. Kendisi daha dün beni dolandırdı. Bugün yeni hesapla ava çıkmış. Keşke adminler olaya el atsa da böyle dolandırıcıları foruma almasa.

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
gidin bayiden ödeyin aw faturanizi sorunlu musunuz