Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolar Durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,304
28,014
113
Yarın başlar hükümet yetkilileri nasil indirdik ama biz yaptık biz Allah var gam yok demeye 😁

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,972
44,347
113
İnşallah parasını dolara yatiranlar batar 5 TL ye kadar düşer
Erkanim benim euro borcum yok eurom hic olmadi zaten ama parasini euro dolara yatiranlarada kizamiyorum.soyle dusunuyorum yanlissam duzelt.muteahitsin bida dikiceksin 2milyon liran var euro karsili mesela 500 bin euro yapman gereken bina aksani 2 sene sarkti o tlyi dovize cevirir 2 sene sonra ayni evi yine dikersin ama tl olarak saklarsan 2 sene sonra binanin yarisina cikamazsin cunku paramiz surekli deger kaybediyor adamda mecbur bunu yapiyor siye dusunuyorum.tekrsr diyorum yanlissam duzelt kardes

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,969
22,555
113
Erkanim benim euro borcum yok eurom hic olmadi zaten ama parasini euro dolara yatiranlarada kizamiyorum.soyle dusunuyorum yanlissam duzelt.muteahitsin bida dikiceksin 2milyon liran var euro karsili mesela 500 bin euro yapman gereken bina aksani 2 sene sarkti o tlyi dovize cevirir 2 sene sonra ayni evi yine dikersin ama tl olarak saklarsan 2 sene sonra binanin yarisina cikamazsin cunku paramiz surekli deger kaybediyor adamda mecbur bunu yapiyor siye dusunuyorum.tekrsr diyorum yanlissam duzelt kardes
bana suan 20 binde 6 bın girdi beklıcez artık

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Dolar 5 tl de olsa fiyatlar zor düşer anca benzin dizel lpg düşerse düşer

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
12.570 e kadar düşmüştü yarım saat önce şimdi 13.5 civarı

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Devletin denetlemesi lazım doları bahane edip zam yapanlar indirmesini de bilecek
Denetleme yok zaten 21 yıldır hangi kurum denetlendi ben hic tanık olmadım 3-4 yıl esnaflık yaptık ne duydum ne gördüm denetleme olmadığı icin zaten istediği fiyatları veriyor herkes kafasına göre sorsan dolar arttı maliyet bu kadar der aha dolar düştü indirsene şimdi inşaat işinde çalışan dayılarım var hepsi yurt dışında burda yıllarca çalıştılar anlatıyor inşaat demiri ya dolar çıkıyor o da çıkıyor doğal olarak dolar düşüyor o ayni fiyattan satışa devam düştüğü hic görülmedi.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Vala reis iş için bunu yapan varsa bilemem ama suda bir gerçek doları Euro yu sadece kazanç olarak görüp parasini oraya yatırıp milletin anasini ağlatıyolar her gün zam üstüne zam parasını oraya gomenlerin hepsi batsın reis gram acımam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...