Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolar Durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ronay33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
464
222
43
Bozdurmayın sakın 35'e kadar yolu var.

YTD!
Kendini kandrmaya dewamke :) adam kur farkini karsilicaz dedi tlyi guvenli liman gosterdi. Daha fazla dusmez belki ama 3 saat onceki fiyatida yakalamaai zor dolarn bi sure buralarda sabit tutarlar. Oyuzden ellerde patladi dolarlar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,977
44,349
113
Adam gülücük atmış iki haftaya keşke dinleseydim diyecek;
Ben de o zaman güleceğim ama başka bir uzvumla.
Kardez sen sasirmissin yahu ne 35i dolar oralara gelene kadar ne olaylar cikar orasini dusundun mu?hic bi sekilde mumkun olmaz oyle bisey.he normal gidisatda 2 sene sonra falan belki olur ama yakin zamanda oyle bisey soz konusu olamaz

foven27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,074
350
83
parasını dolara yatirana birşey diyemem ama ama içerde-dışarda o kadar şerefsiz varki baktılar olmuyor DOLAR ile yıkalım TURKIYEYI diyorlar inş düşerde milletin alım gücü yükselir yoksa varya allah korusun bizi SURİYEDEN daha beter ederler
Patladım su iciyodum ahahhhahahahahh

Buno02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
936
589
93
İnsallah tek haneli sayılara düşer. Alım gücümüz artar. Düştü diye 18 den alanlar zarar etme diye bir durum yok. Dolar yatirim amaciyla kullanilmaz zaten. Dolar sadece güvenli bir limandır. Paranın değerini korursun.Yarın her şey ucuzlarsa senin zarar ettiğin anlamına gelmez. Bardağın dolu tarafından bakın. Siz dolar artsada kazançta değilsiniz, azalsada. Çünkü dolar artsa alım gücün düşüyor, aldığın kârın bir manası kalmıyor, düşsede zararda olmazsın çünkü bu sefer alım gücün artıyor. O yüzden düştü diye oturup ağlamayın.
İşte mevzu da tam ordan patlıyor
Örnek dolar 5 tl iken 3 TL olan bir ürün dolar 10 TL ye çıktığında 6 liraya çıkıyor ve dolar tekrar 5 tl olduğunda o ürün 3 liraya
Düşmüyorsa sıkıntı var demektir ki zaten bizim en büyük sorunumuz da o

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,846
4,841
113
İşte mevzu da tam ordan patlıyor
Örnek dolar 5 tl iken 3 TL olan bir ürün dolar 10 TL ye çıktığında 6 liraya çıkıyor ve dolar tekrar 5 tl olduğunda o ürün 3 liraya
Düşmüyorsa sıkıntı var demektir ki zaten bizim en büyük sorunumuz da o
dostum bizim insanımız aç gözlü. herkes burda atar tutar. para eline geçince milletin üzerinden nasıl kazanırım bu parayla diye bakar. dediğinde çok haklısın. dövize endeksli zam yapanlar yarın düşürsünler fiyatlarını da görelim vatanseverliklerini.

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Bozdurmayın sakın 35'e kadar yolu var.

YTD!
Şu açıklamadan sonra cok zor 35 lakin bu konuşma olmasaydı gidişat o yöndeydi ocak subatta 28-30 olabilirdi simdi işler değişti TL yi güvenli hale getirdi tabi yine 1-2 gun bu 12-13 tlnin altına düşmezse dolar benim şahsi fikrimdir ocak ayında tekrar 20ye dogru yol alabilir.

sol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
34
28
He düştü denilen bu seviye mi?Halen çift hane

sol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
34
28
dostum iyi misin sen? 18lerden 13küsürlere düştü 3-4 saatte. ne bekliyorsun 1tl mi olacaktı?
Oralara neden çıktı sorgula istersen.18 lere kadar çıkıyor sonra ordan 13 olunca düştyü mü diyoruz?Yok ya valla o inandırıcı değil.Görünen o değil yarın ve yarından sonraya bakmak lazım.

sol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
34
28
Biz kötünün iyisine alışmış bir milletiz normaldir senin yorumun

cezafan92

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
659
357
63
Madem bu kadar düşürülebiliyordu bu dolar neden 18 e kadar cıkmasına müsaade edildi peki neden göz yumuldu bunu en basta yapmak mı zordu ne oyunlar oynanıyor bilmiyoruz yarın ne olacağı hiç belli değil Rabbim sonumuzu hayır eylesin

• Beğen
Tepkiler: sol

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,846
4,841
113
Oralara neden çıktı sorgula istersen.18 lere kadar çıkıyor sonra ordan 13 olunca düştyü mü diyoruz?Yok ya valla o inandırıcı değil.Görünen o değil yarın ve yarından sonraya bakmak lazım.
dostum reele göre konuşuyorum ben. 18leri görmüş. düşmeseydi devam etseydi bu seyir hoşuna gidecekti sanırım. kötünün iyisine alışmış olabilirsin. ben bardağın dolu tarafına bakıyorum şuan için. global bir krizden geçerken tüm dünya burada ki düşüşün oranına göre bakmıyorum. bu ülke neler gördü ama hep ayağa kalkmasını bildi. 2000 yılında bir gecede o zaman altı sıfır atılmamıştı henüz 600liralardan 1600liralara çıktı dolar. bu durumları anlık değerlendirmemek lazım.

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
O değilde şu forumda bu saatten sonra kimse benle para alışverişine girmesin 5 kişi borç para aldı bir Allahın kulu da geri dönmedi parasında değilim millet yalan konusunca cinleniyorum aq birini bıcaklayasım var suan @erhanbey22 gel la seni bıcaklıyım dost moralim düzelsin

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,846
4,841
113
Madem bu kadar düşürülebiliyordu bu dolar neden 18 e kadar cıkmasına müsaade edildi peki neden göz yumuldu bunu en basta yapmak mı zordu ne oyunlar oynanıyor bilmiyoruz yarın ne olacağı hiç belli değil Rabbim sonumuzu hayır eylesin
haklısı dostum paranın olduğu yerde oyun bitmez. ama ben vatandaş olarak zamlar altında ezilirken olumlu bir düşüş gördüğüm için sevindim. burdaki arkadaşlar olaya belki siyasi bakıyor ama ben cebime göre konuşuyorum.

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,846
4,841
113
O değilde şu forumda bu saatten sonra kimse benle para alışverişine girmesin 5 kişi borç para aldı bir Allahın kulu da geri dönmedi parasında değilim millet yalan konusunca cinleniyorum aq birini bıcaklayasım var suan @erhanbey22 gel la seni bıcaklıyım dost moralim düzelsin
dostum forumda güvenilecek adam sayısı maalesef çok az. sana yalan atan gibiler yüzünden güvenilecekleri seçemiyorsun ne yazık ki. geçmiş olsun ne diyim.

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
BIM,A101,ŞOK ve diğer market zincirleri mallarını dolarla mi alıyorlar bizim içimiz bozuk tabi birde TUSIAD denen bozuk iş adamları var TAYYIBI devirmek için her yerden saldırıyorlar zamanında MENDERESE ve TURGUT ÖZAL saldırdıkları gibi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,977
44,349
113
Sakin ol umutum duzelir hersey.kuponun 2 mactan yatti fark ettim ama 2 mactan yatmissin diyemedim uzulme diye.sen sansli adamsin yine kazanirsin hersey gonlunce olsun kardes

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Forumun birinci kuralı para alışverişi yapmak yasak dost başkan girişe neon ışıklı tabela yaptırmış gözünden kaçtı sanırım en iyisi erhanı bıçaklamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...