Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolar Durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,074
2,545
113
Erdoğana hiç oy vermedim bu zaman a kdr ama böyle vatandaşının yanında olmaya devam ederse bende oy verebilirim

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
1 TL 5 dolar olsa da vermem oy filan çok verdim oyumu zamanında Onlara saysinlar
Reis bunların en iyi zamanı 2010'a kadardı ondan sonra çalmanın sınırını tanımadılar.
Binali yıldırımın Hollandadaki varlığı Koç'u 7ye katlamış durumda :)
Zaten bilen bilir 2000'de kendisi rüşvetten içeri girmiş birisidir :)
Adamın türkçesi yok matematiği yok başbakanlık yaptı mk :D

sol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
34
28
Şu açıklamadan sonra cok zor 35 lakin bu konuşma olmasaydı gidişat o yöndeydi ocak subatta 28-30 olabilirdi simdi işler değişti TL yi güvenli hale getirdi tabi yine 1-2 gun bu 12-13 tlnin altına düşmezse dolar benim şahsi fikrimdir ocak ayında tekrar 20ye dogru yol alabilir.
Dolar 2.3 tl ye düşecek diyorlar hayırlısı bakalım Erdoğan yine yaptı yapacağını. Adam devlet yönetiyor bakkal dükkanı değil harbi biliyor işini
2-3TL'ye düşsün oyumu veririm bu zamana kadar vermedim şimdi veririm açık ve net.
Amaç bu zaten.Önce kötüye çevirip seçim zamanı geldiği için iyi yapıp bak ben ne yaptım demek.Klasik.Kesinlikle oy vermem

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,044
791
113
Reis bunların en iyi zamanı 2010'a kadardı ondan sonra çalmanın sınırını tanımadılar.
Binali yıldırımın Hollandadaki varlığı Koç'u 7ye katlamış durumda :)
Zaten bilen bilir 2000'de kendisi rüşvetten içeri girmiş birisidir :)
Adamın türkçesi yok matematiği yok başbakanlık yaptı mk :D
7 rahat 17 yi bulmuştur. Neyse fazla konusmayayim siyasete dönmesin iş. Allah halkımıza memleketimize zeval vermesin diyelim.

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
7 rahat 17 yi bulmuştur. Neyse fazla konusmayayim siyasete dönmesin iş. Allah halkımıza memleketimize zeval vermesin diyelim.
Reis benim düşüncem fakir kesim asgari ücretli kesim çalışamayan kesim diğerleri önemli değil pek :)
Hülya avşar çıkmış dün gerekirse simit yeriz diyor ağzına küreği bir vurucan
Meali şey gerekirse simit yiyeceksiniz.

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,044
791
113
Reis benim düşüncem fakir kesim asgari ücretli kesim çalışamayan kesim diğerleri önemli değil pek :)
Haklısın kardeş simidi bulamayanlar var memlekette ama bu tip insanlar sırf yalakalık olsun diye böyle açıklama yapınca ağzına yüzüne küreği vurmak istersin de elinden birsey gelmez

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
Baksana adam dusurecem dıye ugrasıyo birileri hala yukseltmk ıcın alım yapıyo gıbı burdan bu dolar 25ide görse reisden baskasına oyvermem muhalefetin bukınki gercek yuzunü gordum dolar 11 dıyo dolar dusse nefarkeder falan abuk subuk yorumlar ulke umurlarında deilki adamların sizin gibi muhalefete verip ıyı yerlere geliriz diyr temenni edeceğime rte ye verecem ülke sizin gibilerine baya fazla gelir o belediyeleri de verecekler bak secimde

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,846
4,841
113
2000 yılında kaç yaşındaydın.Ayrıca kötünün iyisine alışmış olan sensin.Önce yukarıuı çıkıyor sonra düştü diye seviniyoruz.Bu dolar 6 dan oralara çıktı.Bak dün gece piyasa kapalıyken çok yüklü miktar bozdurulmuş.Tabiki düşmesinesevinenlerdeniz dolarım yok benim.siyasi yönü beni ilgilendirmez.Madem yapılabiliyordu meeden bu kadar yükseldi.Kim kazandı bir düşün.
bomboş konuşuyorsun dostum. önce kaç yaşındayım profilime bi baksaydın burada şekil yapmaya kalkarken. siyasi yönüyle alakalı zaten hiç yorumum olmadı aksine ben cebime göre konuşurum dedim. senin okuduğunu anlamayla alakalı bir sıkıntında var anlaşılan. asıl sen kötünün iyisine alışmışsın ki burda boş konuşarak kendini avutuyorsun, olayları ayırt edemiyorsun.

qamarolu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
917
776
93
Baksana adam dusurecem dıye ugrasıyo birileri hala yukseltmk ıcın alım yapıyo gıbı burdan bu dolar 25ide görse reisden baskasına oyvermem muhalefetin bukınki gercek yuzunü gordum dolar 11 dıyo dolar dusse nefarkeder falan abuk subuk yorumlar ulke umurlarında deilki adamların sizin gibi muhalefete verip ıyı yerlere geliriz diyr temenni edeceğime rte ye verecem ülke sizin gibilerine baya fazla gelir o belediyeleri de verecekler bak secimde
Üstad dolar 18 olup reisiniz bosverin doları dolarlarlami maaş alıyorsunuz dediğinde doların d sini görmüyorsunuz aynısını başkası söyleyince tasliyorsunuz olay basit siz mecazdan hiç anlamıyorsunuz başına 3-5 türk bayrağı koyup Twitter'da dolaşan ak trolleri görüp birbirinizi alkislamaya devam edin bu ülke bütün kotulukleri reisinizden gördü belki insafa gelip 128 milyarindan bı 8 milyarcik bozdurmustur sevinin.

• Beğen
Tepkiler: sol

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,846
4,841
113
pandemide gördük atıp tutan sanatçıları :D bi ağlamadıkları kaldı konsere vs. çıkamıyoruz para kazanamıyoruz diye.

sol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
34
28
Gwerçekten kötünün iyisi nedir anlamını bilmediğin belli.Şimdi dolar 18 di ya şimdi 12 lere falan düştü sende bunu savunuyorsun ya 18 den 12 ye düşmesi kötünün iyisi oluyor.Yani bu daha da düşebilir.Önce yazdıklarının ne anlama geldiğine bir bak.Bu kötünün iyisi cümlesini ilk ben kullandım.Ben 52 yaşındayım ya sen?Profilini kapatmışın korkudan ne yaptığını da bilmityorsun.Hadi yürü işine yaa

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Valla benim kayınpeder evi 460 bine sattı başka ev için anlaştı son anda vazgeçti dün gündüz sen tut 450bin liralık dolar,altın al akşam öğrendik kalp krizi geçirdi şimdi hastahanede akıl var mantık var bir evin var niye böyle riske girersin şimdi para eridi evinden oldu evde alamaz çok hızlı çıktı normal üstü bu şekilde sert çakılması normal

sol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
34
28
Üstad dolar 18 olup reisiniz bosverin doları dolarlarlami maaş alıyorsunuz dediğinde doların d sini görmüyorsunuz aynısını başkası söyleyince tasliyorsunuz olay basit siz mecazdan hiç anlamıyorsunuz başına 3-5 türk bayrağı koyup Twitter'da dolaşan ak trolleri görüp birbirinizi alkislamaya devam edin bu ülke bütün kotulukleri reisinizden gördü belki insafa gelip 128 milyarindan bı 8 milyarcik bozdurmustur sevinin.
Çok haklısınız.Katılıyorum.Ama akıllanmazlar.Bu da bir senaryo

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
pandemide gördük atıp tutan sanatçıları :D bi ağlamadıkları kaldı konsere vs. çıkamıyoruz para kazanamıyoruz diye.
%90ı birbirinin aynısı hepsi aynı bok diyebilirim yalakalık yapan sanatçıyı hangi şey olursa olsun sevmem
Haluk levent , Tarkan , Tuba büyüküstün , Gamze özçelik şimdilik aklıma bunlar geliyor bunlar gibi sanatçıyada can feda.

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,846
4,841
113
%90ı birbirinin aynısı hepsi aynı bok diyebilirim yalakalık yapan sanatçıyı hangi şey olursa olsun sevmem
Haluk levent , Tarkan , Tuba büyüküstün , Gamze özçelik şimdilik aklıma bunlar geliyor bunlar gibi sanatçıyada can feda.
ilahları para olmuş diyebiliriz o tipler için. ne vatana ne millete fayda gelmez o tiplerden.

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Valla benim kayınpeder evi 460 bine sattı başka ev için anlaştı son anda vazgeçti dün gündüz sen tut 450bin liralık dolar,altın al akşam öğrendik kalp krizi geçirdi şimdi hastahanede akıl var mantık var bir evin var niye böyle riske girersin şimdi para eridi evinden oldu evde alamaz çok hızlı çıktı normal üstü bu şekilde sert çakılması normal
11tl'dn 13.5 oldu merak etme yine aynı yere çıkar senin kayınpeder rahat olsun.
Kaybetmeyi göze alamıyorsada gidip riske girmeyecek .

sol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
34
28
Bunu konuşurken 14 çıktı hiçbir bok bildigimiz yok çok haklısın senin yibi yaşlı boomerlar için soylicek kendimi yorucak bir kelimem daha yok boş beleş eliniz boş götunuzde don yok devam savunmaya kötünün iyisiymis ulan doları 18 yapan zaten sizsiniz 12 ye düştü diye niye sevinelim zaten articagini biliyoruz ki artıyor 1 gecede -35 yapan bir dolar normalmi sence yaptık oldu denildi haberlerde 2 poh poh yarın aynı seviyeden devamke ak koyunlar. Kendi ülkemizde o yaşlı kafalarinizla biz gençleri yabancı eylediniz inşallah çocuklarinizin yüzünüze soyleyemedigi o beddualar düşünceler yakalarinizdan ayrılmaz.
Alooo ben senle aynı fikirdeyim lütfen cümletyi iyi oku.:))))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...