Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Dolibet 15 TL Freebet Deneme Bonusu

Drif45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
662
353
63
Bitmiş hani mesai saatlerine ne oldu

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Kanka 800 lira e devlette icra dosyasi olarak gozukuyor haftasonlari yatıyorum hafta ici saatler gecmiyor
Kardeşim 800 lira için kendini bu kadar sıkıntıya sokmaya değmez, taksit yap öde 2 yada 3 ayda kurtul gitsin, daha büyümesin bekletme fazla, biz nelerini ödedik daha beteri olmasın

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Kardeşim 800 lira için kendini bu kadar sıkıntıya sokmaya değmez, taksit yap öde 2 yada 3 ayda kurtul gitsin, daha büyümesin bekletme fazla, biz nelerini ödedik daha beteri olmasın
Hocam 800tl icin kimse kendini sıkıntıya sokmaz da arkadaş ailesiyle beraber olduğu için haciz memurları eve gelirse durumu açıklayamam diye korkuyor muhtemelen. Benim 20000 borcum var. Hayata hep gülerek bakıyorum. Bazı insanların acı eşiği farklıdır tabi ama 800tl icinde insan kendini sıkıntıya sokmaz herhalde. Muhtemelen ailesinden çekiniyor

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Hocam 800tl icin kimse kendini sıkıntıya sokmaz da arkadaş ailesiyle beraber olduğu için haciz memurları eve gelirse durumu açıklayamam diye korkuyor muhtemelen. Benim 20000 borcum var. Hayata hep gülerek bakıyorum. Bazı insanların acı eşiği farklıdır tabi ama 800tl icinde insan kendini sıkıntıya sokmaz herhalde. Muhtemelen ailesinden çekiniyor
Tm dostum demek istediğim o zaten, beklerse borç faiz falsn işler, büyür ödenmeyecek durum olur, aile öğrenir sıkıntı olur onu demek istedim

Merdamak

Üye
Yeni Üye
17
1
3
Dolibet inanmayın arkadaşlar canlı destek sabahtan beri kapalı şimdi açtılar sona ermiş frebeti

Bermuda001

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
1
Beyler konu dışı ama merak ettigim bir sey var bilgisi olan varsa yardimci olursa cok sevinirim. Icra kagidi geldikten sonra odeme yapmazsak eve haciz mi gelir nasil olur sureci bilen anlatabilir mi kisaca
3 yildir 9 tane icra kagidim var gelen olmadi surekli avukatlar ariyor bende param yok diyorum cezam neyse cekerim diyorum çıldırıyorlar parasiz oldugumu anladılar son 1 yildir haftada 1 ariyorlar

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,044
1,860
113
Beyler konu dışı ama merak ettigim bir sey var bilgisi olan varsa yardimci olursa cok sevinirim. Icra kagidi geldikten sonra odeme yapmazsak eve haciz mi gelir nasil olur sureci bilen anlatabilir mi kisaca
Hayır bırak eve gelmyi kirli corabını bıle alamaz 13 yıldır bunların ıcındeyım hatta cek kredıyı odeme bırsey olmaz nede olsa sıgortalı keyfıne bak tadını cıkar üstünde mülk olmasın yeter oda araba ev arsa gerısı onemlı egıl

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
Hayır bırak eve gelmyi kirli corabını bıle alamaz 13 yıldır bunların ıcındeyım hatta cek kredıyı odeme bırsey olmaz nede olsa sıgortalı keyfıne bak tadını cıkar üstünde mülk olmasın yeter oda araba ev arsa gerısı onemlı egıl
50K zevkine kredi çekildi..

Maskot97

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
111
41
28
Kanka ev ailemin evi eve gelirler mi ya da ne zaman gelirler sureci merak ediyorum
kardes hic bisey yapamazlar oncedendi o isler. ben acip avukata kufur ediyordum. hak iddaa edemezler. normalde odemeyecektim ise girerken engel oldu bana. o yuzden odedim. senin devlet isi icin bir kaygin yoksa hic odeme