Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Domdombet 20 TL Freebet

zlatan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,943
706
113
BEN ALAMADIM YARIM VERECEKTI BANA DEDI SANA SADECE DOM VERELIM BENDE DEDIM YA DOMDOM YA HİÇ HİÇİ SEÇTİM
Çekim sırasında belge talebi de varmış
. Baskülle tartıldığınız kilonuzun net goruldugu resmi destek@domdombet adresine yollayin

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
Çekim sırasında belge talebi de varmış
. Baskülle tartıldığınız kilonuzun net goruldugu resmi destek@domdombet adresine yollayin
Tartı aletlerinin tamir ve ayar işlemleri 27/12/2015 tarihli ve 29575 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan Ölçü ve Ölçü Aletlerinin Tamir ve Ayarını Yapacak Kişilere Verilecek Yetki Belgesi Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Bakanlık tarafından belgelendirilen işyerlerinde, yine aynı Yönetmeliğe göre aynı işyeri için belgelendirilen yetkili personel tarafından gerçekleştirilmektedir. BU KURALLARA UYGUN BIR TARTI OLMASI LAZIM YOKSA BOŞ YAPMAIN

sezar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
103
43
dom dom bette çıktı zom zom bette bu isimleri nerden buluyorlar yakında ne gibi betler çıkacak mantar gibi çogaldılar

Wertygs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
270
64
28
dom dom bette çıktı zom zom bette bu isimleri nerden buluyorlar yakında ne gibi betler çıkacak mantar gibi çogaldılar
adam sikimsonikbet.com da acsa 20tl freebeti gören herkes yelkenleri suya indirecek heralde.

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Koydukları isimlere bak

aktan78ak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,180
241
63
Oooooo..Çevrimden sonra 20 tl.bonus oldu=1174 TL.
200 den fazla bonustan odemez.50 tl.de yatirim×1.50 den cevirmek
odermi belli degil?