Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Domdombet 20 TL ( Yatırımsız )

kartalite1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
831
608
93
Ya bana destek yüklendi dedide bonusu bulamıyorum

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Canli destegi bulamadim

kartalite1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
831
608
93
Bu bonusu papara ile çekebiliyormuyuz acaba ya.. Buarada bu siteti ben 1 yılı geçkindir biliyorum baya güvenilir lisanslı bi site haberiniz olsun

Eregli123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,550
249
63
Size yuklendi mi bana bütün üyelere en kısa zamanda toplu olarak yükleme yapılacak dendi... Gerçi ben peşin söyledim bana toplu göndermeyin bulantı yapıyor dedim yemedi

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,690
8,283
113
Size yuklendi mi bana bütün üyelere en kısa zamanda toplu olarak yükleme yapılacak dendi... Gerçi ben peşin söyledim bana toplu göndermeyin bulantı yapıyor dedim yemedi
Bana yatırımlıyken yüklenmişti suan bişi yok bakalım nezaman yükleyecekler tekrar belki aldım diye yüklemezler bana :oops:

SAMET11000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,307
1,417
113
Ortalama ne kadar sürede ekleniyor eklenen arkadaşlar

Eregli123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,550
249
63
Bana yatırımlıyken yüklenmişti suan bişi yok bakalım nezaman yükleyecekler tekrar belki aldım diye yüklemezler bana :oops:
Aynısını ben sordum canlı destege deneme bonusu ise ben ilk üye oldugu da aldım dedim bütün üyelerimize dediler tekrar sordum sans iyi giderde çekim yapmaya kalkınca sonra demeyin siz daha önce bonus almışsınız diye dedim hayır sorun yok dediler