Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Doncic, Madrid'e Döndü

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,574
2,621
113
bence de boston alır ama oldum olası finallerde daha güçsüz olan takımı tutmuşumdur ondan dallası destekleyecem :)
Valla bence ilk tur clippers tam kadro olsa dallas elenirdi boston rahat kazanacak gibi geliyor seriyi

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,574
2,621
113
Dallas ın savunmasına pota altina hic guvenmiyorum

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,860
5,638
113
Boston alırsa 7 numara ile alır..

Bide Dallasda Dante Exum oynamasın yeterli 😀😀
exum normal sezonda güzel katkı verdi ama playoffta oynatmak intihar hele bu seride tonla top kaybı yaptırırlar onun yerine tim hardaway denemesi bekliyorum bostonla üçlük yarışına girecekse şart her ne kadar onu oynatmak çok riskli olsa da

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,860
5,638
113
Dallas ın savunmasına pota altina hic guvenmiyorum
gafford ve lively blokçu daha çok post up oynayan ve üçlük atan uzunlar darmaduman eder onu belki de o anlamda nbadeki en zorlanacağı rakiplerden biri olacak karşılarında porzingis onu tutmak için üçlük çizgisine kadar çıkacaklar mecbur pota altı boş kalacak

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,075
22,643
113
Cok analize gerek yok ilk ceyrek boston cok basit

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,574
2,621
113
gafford ve lively blokçu daha çok post up oynayan ve üçlük atan uzunlar darmaduman eder onu belki de o anlamda nbadeki en zorlanacağı rakiplerden biri olacak karşılarında porzingis onu tutmak için üçlük çizgisine kadar çıkacaklar mecbur pota altı boş kalacak
tatum brown üst girilir kesinlikle

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,075
22,643
113
Alba -3,5 monaco ilk yari 1 lietkabalis ilk ceyrek 1 yada mac sonu 1

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,525
4,795
113
umarım dallas olur ama boston favori yine porzingis kritik oyuncu onu nasıl tutacaklar merak ediyorum hem üçlük hem post up oynayabiliyor artık içeride devriliyor
Şimdi izledim özeti.. Porz.. Aq top göstermemiş ırwinge bi tonda sayı atmış. İyi dönüş yapmış walla

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,860
5,638
113
Şimdi izledim özeti.. Porz.. Aq top göstermemiş ırwinge bi tonda sayı atmış. İyi dönüş yapmış walla
mecburen lively ve gaffordun sürelerini kısıp kleberi uzun süre oynatacaklar porzingisi tutmak için o zamanda pota altı defansı çökecek iki ucu oklu değnek her türlü zarar

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,525
4,795
113
mecburen lively ve gaffordun sürelerini kısıp kleberi uzun süre oynatacaklar porzingisi tutmak için o zamanda pota altı defansı çökecek iki ucu oklu değnek her türlü zarar
Dallasın hatası bence Tatuma odaklanmışlar ama dedim 7 Numara Brown bitirir bostonda işi. Dallas birşey üretmesse 4..0 bitecek galiba seri..

Wasginton 3 de 0

İrwing 5 de 0

Böyle üçlük atarsan adamlar tokatlar 😀😀