Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dondurma Magnum Hk.

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Dün akşam bir tane magnum aldım yerken orta kısmına gelmiştim bi ısırdım tahta parçası çıktı içinden diş etime zarar verdi herneyse aradım magnumu hemen atar gider yaptım benden ambalaj ile çıkan cisim barkod numarasını VS istediler mail yoluyla attım bugün aradılar ev adresini istediler özür dilediler VS size bir hediyemiz olacak dediler koskoca magnum eve dondurma yolamaz diye düşünüyorum valla baya heyecanlandım 😂

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
Dün akşam bir tane magnum aldım yerken orta kısmına gelmiştim bi ısırdım tahta parçası çıktı içinden diş etime zarar verdi herneyse aradım magnumu hemen atar gider yaptım benden ambalaj ile çıkan cisim barkod numarasını VS istediler mail yoluyla attım bugün aradılar ev adresini istediler özür dilediler VS size bir hediyemiz olacak dediler koskoca magnum eve dondurma yolamaz diye düşünüyorum valla baya heyecanlandım 😂
Takma diş yollama ihtimali de var

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
He her fabrika hatasına araba yollasa ohooo 😆
Olurda verirse bir gün Nasıl aldın diyenlere yalarken tatsız olaylar yasandı dersin artık djdjdjejsjje

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Olurda verirse bir gün Nasıl aldın diyenlere yalarken tatsız olaylar yasandı dersin artık djdjdjejsjje
Dondurma yolıyacak hali yok herhalde ne bilim heyecan yaratı valla

Pepe61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
994
170
43
.

kulaklık falan yollar 😂

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
İnternet ten baktım da 100k lık alışveriş kartı VS varmış onu yolarsa da yeter

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Tövbe estagfurullah hshhfhfhjdjshhsjs

Herbokolog

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Fabrikayı üstüne yapacaklarmiş gibi bir beklentiye girmişsin. Yapma üzülürsün 😁

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Bakalım ne gelecek gelince konuya yazarım heyecan yaratı valla koskoca magnum dondurma yolamaz ya yolda erir :)

Herbokolog

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Bakalım ne gelecek gelince konuya yazarım heyecan yaratı valla koskoca magnum dondurma yolamaz ya yolda erir :)
Kanka koskoca Magnum zaten dondurma markasi. Bir kilo salatalık gönderecek hali yok değil mi ?

Herbokolog

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Bir kumarbaz olarak gelecek dondurmayi bir markete okut paranı al bahsini yap 😁😁😁😁

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,112
433
83
çok fazla heycanlanma ortak abur cubur paketi yapıp yolluyorlar