Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dondurma Magnum Hk.

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
magnum a soyle okutsun senı ben senın yerınde olsam
yutardım o tahtayı hemen hastaneye gıder bı rapor
cıkartırdım akabınde avukat en az 100 bın alırdım ısı bılmıyosun
Aklımdan çok şey geçti de enişte işler kesat avukat masrafı filan anlayacağın tersoyuz

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Muhtemelen Baskan'in da dedigi gibi magnum paketi yollarlar. Migros, getir gibi uygulamalarla

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,942
5,693
113
şikayetvarda aynı olay senin gibi mağdur olan birine hediye gönderecez deyip göndermemişler link

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,586
1,758
113
Sene 2015,kühne marka hardal aldım carrefour'dan ve akşam yemeği için kapağını açtım ölmüş bir böcek gördüm,hemen fotosunu çektim babama yolladim ( kendisi ceza avukatı ),babamda sanki biraz abartmış gitmiş benim kayınço ma yollamış ( kendisi şu anda gaziantep'de hâkim ),her neyse aradan 3 gün geçti kühne firmasının izmir ceo'su sayın zeki pağda isimli kişi beni aradı özür diledi ve ertesi günü 80 bin tl hesabıma para yatırdılar,sonradan öğrendim bizim kayınço devreye girmiş iş çözülmüş 😀 bunları bayağı haşlamış gözdağı vermiş 😀

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
şikayetvarda aynı olay senin gibi mağdur olan birine hediye gönderecez deyip göndermemişler link
Magnum şubesini basarız abilerle bro davamızdan vaz geçmeyiz diş ettim de kan geldi aw

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Sene 2015,kühne marka hardal aldım carrefour'dan ve akşam yemeği için kapağını açtım ölmüş bir böcek gördüm,hemen fotosunu çektim babama yolladim ( kendisi ceza avukatı ),babamda sanki biraz abartmış gitmiş benim kayınço ma yollamış ( kendisi şu anda gaziantep'de hâkim ),her neyse aradan 3 gün geçti kühne firmasının izmir ceo'su sayın zeki pağda isimli kişi beni aradı özür diledi ve ertesi günü 80 bin tl hesabıma para yatırdılar,sonradan öğrendim bizim kayınço devreye girmiş iş çözülmüş 😀 bunları bayağı haşlamış gözdağı vermiş 😀
@Enişte tanıdık çok önemli bu işlerde bizim eli ayağı uzun abimiz yok

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,942
5,693
113
Magnum şubesini basarız abilerle bro davamızdan vaz geçmeyiz diş ettim de kan geldi aw
adam konuyu 2022'de açmış iki hafta önce de ulaşamadığını söylemiş firmaya pek ümitlenme yurt dışında bir kadın kfc kova yerken horoz kafası çıktı dünyanın tazminatını aldı bizde olsa yenisini verelim abla deyip kapatırlar konuyu

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
adam konuyu 2022'de açmış iki hafta önce de ulaşamadığını söylemiş firmaya pek ümitlenme yurt dışında bir kadın kfc kova yerken horoz kafası çıktı dünyanın tazminatını aldı bizde olsa yenisini verelim abla deyip kapatırlar konuyu
KFC horoz kafası harbimi 😂😂😂😂

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
magnum a soyle okutsun senı ben senın yerınde olsam
yutardım o tahtayı hemen hastaneye gıder bı rapor
cıkartırdım akabınde avukat en az 100 bın alırdım ısı bılmıyosun
Bana da iş çıkardı dmndnkd

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Konu bambaska yerlere gidiyor. Horoz kafasi, sinek, bocek. Az daha okursam disardan birsey yiyemeyecegim. En iyisi burayi terketmek :)