Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dondurma Magnum Hk.

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Ağzına zarar verdiği için dava açmanman için bir Villa anahtarı,bir Porsche anahtarı,bir de 100k Lık hediye çekini PTT kargoyla gönderirler dost.😀

kralhaydo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
336
155
43
Bu magnumbet kadar dandik firma görmedim 7k attim bana 40 bin çevrim cikardilar zorla batirttilar anapara cevrimiymis :D nerden bulup yatırım yaptıysam böylesini görmedim

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Bu magnumbet kadar dandik firma görmedim 7k attim bana 40 bin çevrim cikardilar zorla batirttilar anapara cevrimiymis :D nerden bulup yatırım yaptıysam böylesini görmedim
Bilader bambaşka kafalardasin sen. Olayı çok başka yere taşıdin

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Bizim hediye işi de yalan oldu galiba cumadan beri gelmedi hediye kandırdılar heralde

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,942
5,693
113
Bizim hediye işi de yalan oldu galiba cumadan beri gelmedi hediye kandırdılar heralde
reis yazdım ya sana adama 2022'de hediye yollayacaz demişler yalan olmuş firmaya ulaşamamış sonra özür bile dilememişler seninki de öyle olacak şikayette bulunmasın diye kandırıyorlar milleti hediye yollayacaz diye alayı kolpa ortada hediye bile yok

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
reis yazdım ya sana adama 2022'de hediye yollayacaz demişler yalan olmuş firmaya ulaşamamış sonra özür bile dilememişler seninki de öyle olacak şikayette bulunmasın diye kandırıyorlar milleti hediye yollayacaz diye alayı kolpa ortada hediye bile yok
Arıyayım Bi söveyim hak ettiler

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,233
9,914
113
Dün akşam bir tane magnum aldım yerken orta kısmına gelmiştim bi ısırdım tahta parçası çıktı içinden diş etime zarar verdi herneyse aradım magnumu hemen atar gider yaptım benden ambalaj ile çıkan cisim barkod numarasını VS istediler mail yoluyla attım bugün aradılar ev adresini istediler özür dilediler VS size bir hediyemiz olacak dediler koskoca magnum eve dondurma yolamaz diye düşünüyorum valla baya heyecanlandım 😂
Araba yollar

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Aradım dedim cuma günü hediye yoluycaktınız dediniz adres aldınız VS dedim 1 hafta içinde adresinize teslim edilecek dedi kadın ne hediye gelir dedim bilgi veremiyoruz dedi dondurma gelirse akşam haberlerine konu oluruz dedim kapattım