Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti dost | Avusturya Tek

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.11

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
840
300
63
Dost geçmiş olsun kaybeder.

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,547
4,643
113
Türkiye yenildin diye bolsansmi diliyecegiz dost..?
Umarım Türkiyem kazanır..ters kupon olmuş ;(

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,701
893
113
Tutmus bile cek parani kral

karagalak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,248
600
113
Süpriz oynamışsın reis ama gönlüm gelmemesinden yana öne geçerlerse çeviremez bu takım ilk yarıdan maç sonuna kadar inşallah önde kapatır Türkiyem

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,166
43,671
113
Süpriz oynamışsın reis ama gönlüm gelmemesinden yana öne geçerlerse çeviremez bu takım ilk yarıdan maç sonuna kadar inşallah önde kapatır Türkiyem
Valla ben bilmem 1 haftada hayatım kaydı 40 bin zararım var milliyetçilik nidaları atacak durumda değil geceleri uyku uyuyamıyorum

karagalak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,248
600
113
Valla ben bilmem 1 haftada hayatım kaydı 40 bin zararım var milliyetçilik nidaları atacak durumda değil geceleri uyku uyuyamıyorum
Doğrudur reisim milliyetçilik mevzusu değil ya Türkiye takımı başka bir boyut yani kendi takımının rakibine oynarsın o çok sıkıntı değil bende oynuyorum ama Türkiye maçları çok süpriz oluyor Fransa'yı 2-0 yeneceği aklına gelir mi gelmez veya Avusturya'ya 6-1 kaybetmiştik o maçtan sonra bütün teknik ekip takım kovuldu yeri değişti yani Portekiz mevzusu da salak hoca takıma oyuncu deniyor güya bu maçta zannetmiyorum öyle bir hata yapsın.

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Motella kendisi bile ms1 oynamıştır