Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dostlar Destekleriniz İçin Teşekkür Ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fedex7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
112
13
18
Şansın daim olsun hocam benimde 1100 TL borcum var nasıl cikicam bilmiyorum:(

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Genellikle rol takip etmeyenlere çıkar takip etmedim ama gene çıkmadı şans yok :D

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,866
466
83
Arkadaşlar şu 1 hafta içinde 3 bin gitti sürekli zarar bugün ilk defa 500 artıdayım Allah tan yarın 3.200 maaş var yoksa halim dumandı destekleriniz için herkese teşekkür ederim Allah razı olsun.
Çekiliş için hersey yapılıyor payfix, cmt ve banka hesapları ile aktarimlar olucak
kazancın daim olsun

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Bol kazançlar usta

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bugün kazanan birini görmek güzel oldu tebrikler öyle büyük paralarla oynama keyif için oyna yoksa parayı bırak sağlığından da olursun geriye dönüşü olmayan yollara sokma kendini

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
Tebrikler dostum benimde bu ay çok kayıp maalesef zararı çıkarayım diyorum daha da içeri giriyorum hakkımızda hayırlısı

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Ben de aynı şeyi sordum öğleden önce hallederim dediydin

Sansar45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,083
1,786
113
Adam öğleye kadar dedi gün vermedi :)

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
@Shellac @Daimon @Scorfield bu arkadaş dün etkinlik yaptı şekil yaptı konustum kimseye göndermemiş ben onlarin adına yazayım benlik bir durum yok olabilir insanlik hali belki hata yapmıştır kaybetmiştir oynayıp ama dürüstce girip soylemesi gerekirdi kimse yemez bu saatten sonra her gün giren adam para dağıtacağı zaman başına bi iş gelmedi heralde yönetimin bilgilerine arz ederim :)

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,555
150,814
113
@Shellac @Daimon @Scorfield bu arkadaş dün etkinlik yaptı şekil yaptı konustum kimseye göndermemiş ben onlarin adına yazayım benlik bir durum yok olabilir insanlik hali belki hata yapmıştır kaybetmiştir oynayıp ama dürüstce girip soylemesi gerekirdi kimse yemez bu saatten sonra her gün giren adam para dağıtacağı zaman başına bi iş gelmedi heralde yönetimin bilgilerine arz ederim :)
dostum Foruma en son öğlen girmiş @Beckham123 özelden yazıldı Foruma giriş yapınca cevap verir duruma göre gereken yapılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...