Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dostum Yok

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Bugün biriyle tartıştım tartistiktan sonra eve gelip can sıkıntısı içimi kemirdi bı doğru dürüst dostumuz yokki konuyu anlatıp icimi döküp rahatlayayim neyazikki sizce bu tartistigim kişiyi affetmelimiyim çünkü çok çirkef ve zamanında bana haytaimdaki en büyük kazığı cakti

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Kardeşim inan hiç haksızlığa gelemiyorum kendisi haksız olduğu halde kendini haklı çıkartıp amiri arkasına almaya çalışıyor farketmez etinden korkanin kemiğini s... Neyazikki bende buyum kimseye heleki haksızlık yapana eyvallah cekemem

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,104
113
Bugün biriyle tartıştım tartistiktan sonra eve gelip can sıkıntısı içimi kemirdi bı doğru dürüst dostumuz yokki konuyu anlatıp icimi döküp rahatlayayim neyazikki sizce bu tartistigim kişiyi affetmelimiyim çünkü çok çirkef ve zamanında bana haytaimdaki en büyük kazığı cakti
En mutlu olduğu günde onun Canını yak sende

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
Dünya boştur looo

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,532
1,714
113
derine inme para kazanmak için calış üremek için çifltes doymak için ye. bunlara anlam yükler duygusal bağ kurarsan alıngan olursun

Freedom_Warrior

T̸e̸c̸r̸ü̸b̸e̸ ̸;̸A̸c̸ı̸n̸ı̸n̸ ̸Ö̸d̸ü̸l̸ü̸d̸ü̸r̸..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
504
489
63
Hocam sen yanlış yere yanlış bir konu açtın burada sana neyin var hayırdır diyen olmayacaktır. Maalesef bu forumda büyük bir kesim var ve herşeyi alay konusu yapabilme kapasitesine sahipler.

Naparuk

SAMSUNSPOR♥️🤍
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,649
1,295
113
Kalp kırmaya gerek yok üstad erdemlik büyüklük sende kalsın

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
564
410
63
affetme kral, hayat çok kısa anlaşamadığın ne kadar insan varsa uzak dur. İnsanlara karşı daha kibar olmaya çalış ama guvenme yada duygusal bağ kurma
Ölüm çok yakin eger gerekirse yurtdışına cik baska ulkelere git. Seni uzen ve sana zarar veren ailen bile olsa uzak dur.

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
564
410
63
Hocam sen yanlış yere yanlış bir konu açtın burada sana neyin var hayırdır diyen olmayacaktır. Maalesef bu forumda büyük bir kesim var ve herşeyi alay konusu yapabilme kapasitesine sahipler.
+1 cok dogru maalesef herkezin bir paylaşımına dalga geçip küfür eden tipler var

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Normaldir dostun olmaması geçen konuda inancı senden başka olan herkese her boku dedin kullanıcı adını arattığımda ortaya çıkan tek şey tartışma , Antepliyi savunan adamdan ne beklenir , tabi ödülünü vermediğinde de ne bk olduğu ortaya çıktı falan demiştin. Saygı duymuyorsan saygı bekleyemezsin