Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dostum Yok

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Benim de hiç arkadaşım yok ve açıkçası aradığımı da söyleyemem. Bazı insanlar yalnız yaşamaktan haz duyarlar. Zaten internet hayatımıza girdiğinden beri insan ilişkileri hep sanallaştı. İnsanların hayatı internet oldu. Evlilik yapacağın kişiyi bile internetten bulup tanışabiliyorsun
Maalesef öyle içimden gelmiyor kimseyle arakdaslik en kral arkadaşım bile işi dustugunde arıyordu yol verdim seven sever sevmeyen yol alır gider benim Dünyam herturlu doner

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
İşte bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için bir sürü hayvan dostlarım var. İhanet etmezler, arkandan kuyu kazmazlar valla en kral dostlarım şuan beslediğim kedilerim ve köpeklerimdir. Kafam rahat bu şekilde
O hayvan dediğin çoğu insandan daha merhametli gardes görüyoruz haberlerde insanların zalimliklerini hayvana tecavüz çocuğa istismar en son biri ata tecavuz etmişti bu insnsa en iyi insan ölü insandır

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Maalesef öyle içimden gelmiyor kimseyle arakdaslik en kral arkadaşım bile işi dustugunde arıyordu yol verdim seven sever sevmeyen yol alır gider benim Dünyam herturlu doner
İnsanlar öyledir. Çıkar menfaat dünyası. En büyük dostlukların bile temelinde karşılıklı çıkar menfaat vardır. Sürekli bir taraf alıyor diğer taraf veriyorsa orada maraz çıkar. İyi niyetli olmakla keriz olmak arasında ince bir çizgi var ve maalesef insanların çoğu iyi niyetleri suistimal etmeye açık oluyorlar

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,206
6,878
113
Bugün biriyle tartıştım tartistiktan sonra eve gelip can sıkıntısı içimi kemirdi bı doğru dürüst dostumuz yokki konuyu anlatıp icimi döküp rahatlayayim neyazikki sizce bu tartistigim kişiyi affetmelimiyim çünkü çok çirkef ve zamanında bana haytaimdaki en büyük kazığı cakti
Dostun olurum sorun yok

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,905
6,706
113
Benim de hiç arkadaşım yok ve açıkçası aradığımı da söyleyemem. Bazı insanlar yalnız yaşamaktan haz duyarlar. Zaten internet hayatımıza girdiğinden beri insan ilişkileri hep sanallaştı. İnsanların hayatı internet oldu. Evlilik yapacağın kişiyi bile internetten bulup tanışabiliyorsun
Yaş aldıkça dosta ihtiyaç duymuyorsun,çünkü ne kadar can sıkıcı olsada hepsi menfaatçi oluyor . Paran pulun varsa kralsın yoksa çöp kadar değerin yok. Yalnız yaşamak çok zor olsada eninde sonunda alışıyorsun . Yalnızlık en iyisi

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
İnsanlar öyledir. Çıkar menfaat dünyası. En büyük dostlukların bile temelinde çıkar menfaat vardır. Sürekli bir taraf alıyor diğer taraf veriyorsa orada maraz çıkar. İyi niyetli olmakla keriz olmak arasında ince bir çizgi var ve maalesef insanların çoğu iyi niyetleri suistimal etmeye açık oluyorlar
Ya gerçekten okadar düzgün konusuyorsunki keşke herkes senin gibi olsa

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Ya gerçekten okadar düzgün konusuyorsunki keşke herkes senin gibi olsa
Açıkçası hiç arkadaşım olmadığı için gayet huzurlu ve mutluyum fakat tek sıkıntı şu ki evde öldüğüm zaman cesedim 3-5 gün sonra kokmaya başlayacak ve kokudan rahatsız olan komşular kapıyı kırıp cesedimi bulacak 😁

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Açıkçası hiç arkadaşım olmadığı için gayet huzurlu ve mutluyum fakat tek sıkıntı şu ki evde öldüğüm zaman cesedim 3-5 gün sonra kokmaya başlayacak ve kokudan rahatsız olan komşular kapıyı kırıp cesedimi bulacak 😁
Ölüm kurtuluştur Allah esirgesin kardeşim daha erken

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Sıkıntı yok ateistim zaten 😁
Biliyorum ateist olduğunu ateistsin ama bu forumda bı BJK NİCKLİ biri var çok agresif hep olumsuz kötü cümleler kurmaya meyilli ondan 1000kat daha insansın zaten bu forumda tek sevmediğim şahıs duyoyorsa beni BJK NİCKLİ

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Biliyorum ateist olduğunu ateistsin ama bu forumda bı BJK NİCKLİ biri var çok agresif hep olumsuz kötü cümleler kurmaya meyilli ondan 1000kat daha insansın zaten bu forumda tek sevmediğim şahıs duyoyorsa beni BJK NİCKLİ
Türkiyedeki inançlı insanların çoğu iyi niyetleriyle inanıyorlar zaten. Yani dini inancı olmayan insanın nefes almaya bile hakkı yoktur onların herşeyi bize helaldir diyen kesim yok denecek kadar az

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Yaş kaç kardeşim tek yaşamakta zor inşallah hayatına dürüst kaliteli insan girer ne diyeyim
Gene ailem var arada görüşüyoruz ediyoruz tabi ama genel olarak yalnız yaşayan biriyim ve böyle olduğu için de mutluyum açıkçası. Bunu ben istedim. Huzuru yalnızlıkta buluyorum

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,001
4,184
113
Bugün biriyle tartıştım tartistiktan sonra eve gelip can sıkıntısı içimi kemirdi bı doğru dürüst dostumuz yokki konuyu anlatıp icimi döküp rahatlayayim neyazikki sizce bu tartistigim kişiyi affetmelimiyim çünkü çok çirkef ve zamanında bana haytaimdaki en büyük kazığı cakti
Affetmek erdemliktir..ayrıca kalpteki kincilige ilaçtır...affet fakat uzak dur sadexe