Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling drogba6 / Gece Rollü 2-3 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,556
14,923
113
10-0 biter. Banlamazlar zaten. Sorun yok
Güzel kardeşim bak kimse sana kötü laf etmiyorken sende anlayış göster de her konuya şu kesin gelecek gelmezse zararı ben karşılicam vs yazmayı bırak. Ha devam edecem diyorsan o zaman mesela ben bir k bassam zararımı karşılicaksan direkt bana at bir k basayım. Niye oynayıp yatmami bekliyorsun parayı atmak için

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,504
903
113
Geçmiş olsun dost valla bı ara arkadaşım da buna benzer bişi yaşadı. Dakka 65 2-0 önde olan takıma çifte şans bastı 1.02 orandan. Son ona kaldı kupon. Dakka 85den sonra 3 tane yedi 2-0 önde olan takım 12k yalan oldu. Sırf böyle şeyler yüzünden yatacaksam da yüksekten yatayım diyerek düşük oran basmam
Bayiden kupon yapıyoruz o zaman yıllar önce amina koydumu Leeds ünitesi 3-0 önde bnde ona vermiştim evde teletexe baktım maç 3-0 dedim yavaş yavaş bayiye gideyim 10 sene oluyor.alacagim para yine 27k şimdiki belki 270 tüm mahalleyi topladım herkese bira sigara yemek vaad ediyorum.kafamda 50 tane tilki öyle mutluyum ki anlatamam.bayiye geldik makara vs maç bitsin diye bekliyorum bayi tanıdık dedi ki ben odeyemem ha öderim parça parça bankadan çek yada dedim problem yok.biri dedi ki abi ekrana baksana
Gülüyorum 5 mi yaptilar dedim kafamı çevirdim.mac 3 sıfırdan 4-3 mağlup dakika 87den sonra 4 tane yedi leeds
Ogün bu gün sağ oldukça annelerine hayatlarına var olduklarinA olacaklarina soverim pasaport vize hallolsa oraya gidip orada sovucem

efkalade1

Totemist
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,426
3,783
113

Nurullah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
610
323
63
Güzel kardeşim bak kimse sana kötü laf etmiyorken sende anlayış göster de her konuya şu kesin gelecek gelmezse zararı ben karşılicam vs yazmayı bırak. Ha devam edecem diyorsan o zaman mesela ben bir k bassam zararımı karşılicaksan direkt bana at bir k basayım. Niye oynayıp yatmami bekliyorsun parayı atmak için
At. Kuzey Koreye. Ev 9.5. Üst. 100. TL

Kaybederse payfix atarsın

Dene. Bı defa ama önce kupon at

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...