Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Dumanbet - 20₺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cemil49

Üye
Yeni Üye
43
3
8
Üye olurken referans kodunuzu kontrol edin en altta yazar para birimin altın varsa üye olun yoksa olmayın

gurkan018

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
793
844
93
@Başkan siteye bu verdigin linki tikladim uye oldum fakat hakkin yok dio neden site admininizle gorusun dio kullanici adim gurkan18 bi yardimci olurmusun

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Bu arada boşuna agliyorsun hata sende bonus ile max kazanç 150 tl 50 tl yatırdın ceviremedin 150 yerine 200 küsür talep verdin odemediler karalama siteyi
Bo konusma kamil.adamlar cevrimi nn bonusu bidaha cevirtti bana.buu nesi karalama gerzek.

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Detaylari anlatim bonus ile 170 yaptim sporda pek sansli olmadigim icin canli destege 50 tl yatirimi slotta cevirebilirmiyim dedim evet dediler bende soyle yaptim yatirdigim 50 tl yi slotta ezdim tekrar bonustan kazandigim 170 tl kaldi onada havale ile cekim verdim 15 dk da gonderdiler pek umitli degildim sasirdim valla paparadan cekim vermeyin yollamiyolar havaleden 15 kesiyorlar onuda tekrar hesabina iade ediyorlar 100 tl karim oldu umarim sizde kazanirsiniz saygilar
Kardes sen 170mi cektin?bana 150 cektirdiler

Burq271

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,475
348
83
Başkanım linkinden üye olmanız gerekti

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,657
369
83
Arkadaşlar üye falan olmayın anlaşmalı link değil diyorlar sayın admin bilgin olsun

Ardahan75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,300
134
63
@Blue's başkan stedeki reklam linkinden üye oldum referans link değil diyip bonusu vermediler vi el atsan

Cuneyt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
9
18
Blues kardes bunlar orospu çocukları hesabı sildir Cuneyt7 sana zahmet dolandırıcı lar vermiyorlar

lutamus

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
96
9
18
Yarım saat önce çektim forumdan 50lira dilendim kimse vermedi yalanizi skm

JHONNY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
192
27
28
burada ki linkten üye olduk bonus vermediler referans yok diye başkan yardım eder misin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...