Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Dumanbet - 20₺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Needlove65

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
406
74
28
canlı destek bana freebeti 1.80 ile oyna dedi sonra kazanc ile bir kez daha 1.80 oyna dedin ondan sonra istediğin orana oynayabilirsin dedi. 150 yap 50 yatır çek dedi

BlackJack

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
293
94
28
canlı destek bana freebeti 1.80 ile oyna dedi sonra kazanc ile bir kez daha 1.80 oyna dedin ondan sonra istediğin orana oynayabilirsin dedi. 150 yap 50 yatır çek dedi
Bonustan maksimum 150 tl kazanç elde edebilirsiniz 50 tl yatırım yapıp kaybetsenizde 150 tl çekim verebilirsiniz bu kadar basit.

mukoo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
228
37
28
Bunlar muhtemelen milletin paralarına çöküp duman olacaklar hiç bulaşmamak lazım :) Site Betco&Sbtech birleşimi olmuş nasıl olduysa yeni bir altyapı mı çıktı acaba BetTech falan :D

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
Bunlar muhtemelen milletin paralarına çöküp duman olacaklar hiç bulaşmamak lazım :) Site Betco&Sbtech birleşimi olmuş nasıl olduysa yeni bir altyapı mı çıktı acaba BetTech falan :D
Helal sana:)tam isabetli yorum yaptın

mustafanz12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
102
3
18
Böle site görmedim kac senedir oynarim ama çok begendim yani burdan devam edebilirim cekim yatjriimda hizliysa

Needlove65

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
406
74
28
durun bir 150 yapalım biri çıkar atar 50 çekerse yaparız birşeyler :)))

Devil67

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
96
89
28
Abi site sekabet in. Adama mail adresini sordum yanlışlıkla infosekabet. Com yazdı bana. Bu bilgiyi verdiğim için inşallah ban yemem formdan :d

mukoo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
228
37
28
Helal sana:)tam isabetli yorum yaptın
Valla isterse 50 tl freebet versin ben artık bu saatten sonra yeni sitelere üye olmam çünkü çoğu bir ay dayanamıyor gerek yok olmadık insanlara bilgilerimizi vermeye. Eski sitelerden devam yılbaşında verirler üç beş bir şey yolumuzu buluruz :)

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
Valla isterse 50 tl freebet versin ben artık bu saatten sonra yeni sitelere üye olmam çünkü çoğu bir ay dayanamıyor gerek yok olmadık insanlara bilgilerimizi vermeye. Eski sitelerden devam yılbaşında verirler üç beş bir şey yolumuzu buluruz :)
Aynen devam böyle :)
Buna yatırım yapılmayacağı belli oldu zate n

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...