Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dün 18 Eylül İtibari Emekliye Ayrıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Hahaha emekli paralarını da başkaları (siteler) yiyecek sen kendini kandır abim
Sen bu dayıyı daha tanımamışsın netent bu dayıdan sonra promo yapmama kararı aldı 1k atıp 1.300-1.400 gibi kârlı rakamlara ulaşan biridir benim dayım ona göre bilde konuş yaşlı kurt parasını sitelere kaptırmaz gerekirse 50 tl kâr yapar çeker ama zarar etmez

tanergrsu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,632
2,111
113
Dayı sen bugüne kadar parayı bulamamissin bugunden sonra bulsan ne olacak mezara mı goturcen emekli de olmuşsun gez dolas

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,066
113
tebrikler dost, ikramiyeyi shaktar porto maçına 2.5 üste bas 1 milyon olur maaşla da geçinirsin

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
564
410
63
Sen bu dayıyı daha tanımamışsın netent bu dayıdan sonra promo yapmama kararı aldı 1k atıp 1.300-1.400 gibi kârlı rakamlara ulaşan biridir benim dayım ona göre bilde konuş yaşlı kurt parasını sitelere kaptırmaz gerekirse 50 tl kâr yapar çeker ama zarar etmez
Tamam sorry

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Hayırlı olsun kardeşim, bende çok tereddütte kaldım emeklilik tercihi için ama beklemeyi tercih ettim, sgk başlangıç tarihi 99 Mart, gün sayım 7000 i geçti EYT için 25 yıl sigortalılık sürem 2024 Martta doluyor, yani 2024 de eyt den emekliyim, fakat %82 engelli raporum var, 2022 sayılı kanundan yararlanabilir ibaresi var raporumda ve ömür boyu verilen bir rapor, kronik hastalık yani, bu durumda kanunda diyor ki gününü doldurduğun an emeklisin yaş şartı aranmıyor, ben bu hakkı 7 ay önce kazandım son Sağlık kuruluna girişimde, ama yaptıpım araştırmada engellilik avantajı ile emeklilik ile eyt den emeklilik arasında hatrı sayılır bir maaş farkı var bende bu yüzden 2024 martı bekleme kararı aldım eyt den emekliliği tercih ettim. Tekrar hayırlı olsun

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,066
113
@Shellac dost şu sahtekarı (üstteki entry sahibi) neden banlamıyorsunuz? 2 sene önce malulen emekli olduğuna dair başlık açmış, şimdi de 2024 te emekli olacağını yazıyor, dolandırdığı üyeler var hala utanmadan forumda geziyor önceden isim falan vermeden yazıyordum ama hiç aldırmıyor gereğini yapın lütfen

hfhf35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
154
27
28
burası sıkıntılı incelenmesi lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...