Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dünya Kupasına Tek Maç Açmayan Ülkede Yaşamak

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,661
2,572
113
Bir şivket yiyemecegi yapragın altına neden yatar yada yiyebiliyorda bizimi keriz zannediyor merak ettigim konu ...

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,530
4,798
113
Kardeşim senin gozler 2 rakamini 1 olarak goruyo galiba sitesine gir gorursun papua yı 🤣
Hacı sen bahsi birak 😄😄

Maç öncesi canli hepsi 1 🤔 yok yok simdi karar verdim sen büyük ihtimal Şeyseyler ulkesindesin 😄😄

Ekli dosyalar

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,661
2,572
113
Hacı sen bahsi birak 😄😄

Maç öncesi canli hepsi 1 🤔 yok yok simdi karar verdim sen büyük ihtimal Şeyseyler ulkesindesin 😄😄
Ne bk yedikleri belli degilki nesine mackolik sahadan hepsinde 2 lik ti maclar o yuzden kafam bozuldu paylastim 🤣

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,530
4,798
113
arkadaş doğru söylüyor bi ara 2 maç tı arjantin maçı sonra teke düşürdüler canlıdayken
Belki arjantini banko görüp öyle yapmistir ama sanmıyorum normal maçlarda canlida tekli zaten.. onu bunu birakta s.arabistan ne çaktı Arjantine 😄😄

cecoman

Hayallerimi uçurtma yapmıştm onunda ipini kestiler
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,991
8,904
113
Belki arjantini banko görüp öyle yapmistir ama sanmıyorum normal maçlarda canlida tekli zaten.. onu bunu birakta s.arabistan ne çaktı Arjantine 😄😄
yok ben oynadım oynatmadı tek maç engeli verdi baktım 1 değil 2 yazıyor. 2 dk sonra girdim bi baktım teke düsmüş öyle oynayabildim

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,530
4,798
113
Danimarka tunus 2 maç yazıyor baktiysan
Bak ben baya bi once arkadasa cewap olarak atmıştım yukardada war maç önü saat 13..14 arasiydi galiba bakip attigimda..

Yada bilyoner kendine göre birsey uydurmustur..

Ekli dosyalar